Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam z kołchozu, zrobiłem sobie właśnie kawkę, czekam ewentualnie na jakiegoś strudzonego, głodnego wędrowca co by mu zrobić hot doga, a za jakąś godzinę zaczną się zjeżdżać złotówy żeby podtankować na dzień. I tak to leci powoli, bardzo spokojna i przyjemna nocka, sporo udało sie poczytać. Miłego dzionka tym którzy za chwilę wstaną.
Minieri - Pozdrawiam z kołchozu, zrobiłem sobie właśnie kawkę, czekam ewentualnie na ...

źródło: temp_file9101539027747662986

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@AgentGRU: Franczyza
@Chino: Zabawka z Kinder Joy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciek92ns: Zdarzają się cuda, raz prawie dostałem w mordę za nic, #!$%@? gościu po prostu nie trafił a potem jego ziomkowie go ogarnęli, przepraszali i prosili żebym nie dzwonił na psy, poza tym kradzieże typu wbiega 2 gości, chwytają czteropaki i narka, ale teraz mam okienko i z tym w miarę
  • Odpowiedz
@Minieri Czyli tak jak wszędzie.
Nie no, widzę że naosiales 5k, ale to raczej z nadgodzinami? Chyba, że jakaś Warszawa i tak nawet na kasie 5k netto dają, myślałem że tylko w korpo z angielskim i excelem #pdk
  • Odpowiedz
@Machas sam pracowałem tylko nocki przez 3 lata i organizm szybko się przyzwyczaja że śpi w trochę innej porze niż noc, szkodliwość tyczy nie regularnego snu i zbyt małej długości snu
  • Odpowiedz
  • 0
@Klepajro jakby spojrzeć na egzystencję człowieka jako organizmu, to najważniejsze jest jego zdrowie i jak najdłuższe życie. Sen ma na to największy wpływ
  • Odpowiedz
  • 0
@frytaa zgodzę się, jeśli w dni wolne chodziłeś spać również w takich samych godzinach jak w dni pracujące. Jeśli nie, to różnica kilku dni np. kilka nocek a później kilka dni wolnego, to za krótki czas żeby zmieniać porę snu
  • Odpowiedz
  • 1
to jak ktoś podtankowuje na dzień to też ten zły i trzeba wyzwać od złotowy? Taka różnice w #!$%@? ci to robi? Twoje życie byłoby lepsze gdyby każdy do pełna tankował?


@AustralianV8: Ale zesrańsko o potoczną nazwę taksówkarzy vel cierpów xD
  • Odpowiedz