Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam z kołchozu, zrobiłem sobie właśnie kawkę, czekam ewentualnie na jakiegoś strudzonego, głodnego wędrowca co by mu zrobić hot doga, a za jakąś godzinę zaczną się zjeżdżać złotówy żeby podtankować na dzień. I tak to leci powoli, bardzo spokojna i przyjemna nocka, sporo udało sie poczytać. Miłego dzionka tym którzy za chwilę wstaną.
Minieri - Pozdrawiam z kołchozu, zrobiłem sobie właśnie kawkę, czekam ewentualnie na ...

źródło: temp_file9101539027747662986

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: Nigdy nie pracowałem na nocki, ale brzmi to całkiem kusząco. Oglądanie jak budzi się do życia miasto i zakończenie pracy gdy inni do niej idą

Z drugiej strony na dłuższą metę to nic dobrego dla organizmu. Jakie masz godziny pracy? Tylko nocki?
  • Odpowiedz
  • 8
@erni13 Na ten moment mam tylko nocki, 19-7. Da się wytrzymać bo pracujesz tylko 15 dni w tygodniu, do tego elastyczny grafik i brak problemu żeby się zamienić i da się w miarę normalnie funkcjonować.
  • Odpowiedz
@Minieri sen jest najważniejszy w życiu a ty go zaburzasz. Teraz jest ok, ale za kilkadziesiąt lat z tego powodu zwiększa się u Ciebie szansa na różne choroby i inne negatywne następstwa takiej pracy
  • Odpowiedz
@Minieri: Jeśli to jest Orlen w "mieście zaślubin Polski z morzem" to macie chyba najdrozsze paliwo w Polsce :P Przejezdzalem tamtendy wczoraj. Pozdro Panie od golgifów
  • Odpowiedz