Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam z kołchozu, zrobiłem sobie właśnie kawkę, czekam ewentualnie na jakiegoś strudzonego, głodnego wędrowca co by mu zrobić hot doga, a za jakąś godzinę zaczną się zjeżdżać złotówy żeby podtankować na dzień. I tak to leci powoli, bardzo spokojna i przyjemna nocka, sporo udało sie poczytać. Miłego dzionka tym którzy za chwilę wstaną.
Minieri - Pozdrawiam z kołchozu, zrobiłem sobie właśnie kawkę, czekam ewentualnie na ...

źródło: temp_file9101539027747662986

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: fajnego masz kierownika skoro możesz na luzie siedzieć i czytać książkę na nocce. Jak pracowałam na stacji z 11-12 lat temu to nie mogliśmy SIEDZIEĆ (w ciągu dnia), nawet obsługując klientów przy kasie, "bo nie", a na nocce też trzeba było w 95% czasu coś robić, po 12h nogi wchodziły do tyłka i szybko stamtąd uciekałam. Niestety wtedy było trochę inaczej, raz, że człowiek młody to mniej waleczny o
  • Odpowiedz
  • 0
@MelBrooks to co piszesz by miało rację bytu jeśli w dni wolne by funkcjonował tak samo a zakładam z góry że wtedy śpi w nocy a w dzień funkcjonuje
  • Odpowiedz
Nigdy nie pracowałem na nocki, ale brzmi to całkiem kusząco.


@erni13: praca w nocy jest kusząca tylko wtedy, kiedy możesz się na nich kimnąć.
  • Odpowiedz
Teraz jest ok, ale za kilkadziesiąt lat z tego powodu zwiększa się u Ciebie szansa na różne choroby i inne negatywne następstwa [...]


@Machas: Na dzień dzisiejszy nawet oddychanie można podciągnąć pod to co napisałeś, czy to znaczy że nie wolno oddychać?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kolejne_juz_konto rzuciłem temat opowi, może go zainteresuje. Nie będę opisywał dokładnych konsekwencji i poświęcał pół poranka na to, z szansa że OP to zignoruje. A Ty widzę, szukasz zaczepki ;)
  • Odpowiedz
@MelBrooks nie uważam siebie za eksperta, ale sporo słuchałem i czytałem wypowiedzi profesorów, którzy są ekspertami. Jeśli chcesz to podważać, to równie dobrze możesz podważyć wszystko co napisze i ta rozmowa nie ma dalszego sensu. Szkodliwość pracy nocnej to fakt, każdemu znany
  • Odpowiedz
@erni13:

Nigdy nie pracowałem na nocki, ale brzmi to całkiem kusząco. Oglądanie jak budzi się do życia miasto i zakończenie pracy gdy inni do niej idą


Pracowałem 6 lat w systemie 3-zmianowym. Uwierz mi, że nie ma w tym nic kuszącego. Organizm się rozstraja, powodzenia w spaniu 7h w dzien po nocce przy 35 stopniach za oknem. Nigdy więcej
  • Odpowiedz
  • 1
@thority: Jak będą mecze Juve to będę starał się zamieniać, ale jakby co to już Euro oglądałem na monitorze na którym powinienem mieć kamery na dystrybutory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MelBrooks

uwzasz siebie za eksperta a twoim jedynym źródłem wiedzy są artykuły w internecie, c'nie?


Nie trzeba być ekspertem by wiedzieć, że praca zmianowa wpływa mocno na zdrowie w negatywnym tego słowa znaczeniu.
  • Odpowiedz