Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#tinder #randkujzwykopem

Rozmawiam sobie ostatnio z dziewczyna z która mnie sparowało na jednej z aplikacji. Całkiem atrakcyjna, w opisie miała, że nie je mięsa. Piszemy i dość szybko temat przeszedł na odżywianie i pyta mnie czy jem mięso. Mówię, że tak, bo uważam, ze jesteśmy wszystkożerni, ale szanuje inne poglądy. Ona na to, ze nasze uzębienie pokazuje, ze nie jesteśmy. To ja jej na to, ze inni naczelni jak szympansy maja niemal takie samo, a jakoś potrafią jeść mięso. Znowu podkreślam, ze mi nie przeszkadza, ze ktoś mięsa nie je. W odpowiedzi pyta mnie czy wiem jakie mięso wytwarza wibracje? (Tu już wiedziałem, ze nie rozmawiam z normalna osoba) Mówię, że nic mi nie wiadomo o żadnych wibracjach, no i nie widzę, żeby wegetarianie przedstawiali wyższy typ człowieka bo jego nie jedzą. Tu nastąpił blok i koniec rozmowy. Ehh...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Już nawet pomijając kwestie że trafiłeś na wariatkę to później w takim układzie jest trudna logistyka. Jedziecie na wakacje, ty jesz w jednym miejscu, ona w innym bo tu nie ma nic vege, na chacie często dwa obiady bo ty masz ochotę na schabowego więc robisz dla siebie na 3 dni bo dla jednego nie opłaca się brudzić garów itd itd
  • Odpowiedz