Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze kobiety nie wspierają mężczyzn a jedynie skrupulatnie niszczą. Wchodzą w związek jeśli mają ku temu korzyści a jak się skończą to postanawiają, że kopną nas dupę. Trzeba być debilem żeby w 2024 roku wierzyć w miłość. Lepiej być samemu i przeznaczać swoje zasoby (czas, pieniądze) wyłącznie na siebie, bo dzisiejsze kobiety to pijawki a kiedyś były inwestycją (posiadanie soul mate na całe życie)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #przegryw #tfwnogf
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MorningStarR: To nie kwestia trafiania tylko dobrze rozeznuję sytuację. Najlepiej na początku relacji udawać skąpca, wtedy będzie dym i prawdziwe oblicze 99% kobiet wyjdzie na jaw.
  • Odpowiedz
@vanschout

@MorningStarR: To nie kwestia trafiania tylko dobrze rozeznuję sytuację. Najlepiej na początku relacji udawać skąpca, wtedy będzie dym i prawdziwe oblicze 99% kobiet wyjdzie na jaw.

Ales mundry, tak samo jak laska na początku może udawać zaniedbana brzydka nie malować się nie golić
Obrażasz się na to jak działa świat , faceci lecą na aspekty wizualne a kobiety na zaradność czy w przyszłości będą miały w mezu oparcie
  • Odpowiedz
@Mirkwood

>współczuje ci że nie spotkałeś kobiety która byłaby twoją bratnią duszą


@Alzena: Nurkowanie w szambie, żeby znaleźć 1 zł nie jest warte.

Albo ty stoisz okoniem i myślisz że kobieta ma nad tobą tańczyć a ty od siebie nic , związek to wzajemność a ty z domu wyniesliscie obraz matki która była od wszystkiego a ojciec leżał i wy też tak chcecie
  • Odpowiedz
@zielonkanazawsze69 jedno nie wyklucza drugiego, wielce oświecony. Mnie się udało trafić na prawdziwy diament i zdecydowanie- są i problemy, jest praca nad sobą, nad związkiem ale mój mężczyzna to absolutnie moja bratnia dusza 🥹 i szczerze? Gdybym na niego te lata temu nie trafiła to myślę że byłabym sama.
  • Odpowiedz