Wpis z mikrobloga

@latarnikpolityczny: nie pekaj. Będzie coraz chłodniej na dworzu, nie będzie cie widać spod kurtki lub bluzy. Ew daj se jakiś limit - zamiast czasowego, to wagowy po którym zaczniesz redu. Dni mogą lecieć powoli i odliczanie do końca może ryc psyche... Za to patrzenie na wagę, jeśli masa idzie w górę, to sama przyjemność, bo obserwujesz swój progres
  • Odpowiedz
@Plamka84 @WyuArtykyu

Forma po redukcji to jest zycie a nie tam masa. Kable na calym ciele to jest zycie. Jest XXI w, nie walczymy juz z mamutami czy murzynami z sasiedniego plemienia. Masa nie jest do niczego potrzeba i odliczajac gymbro nikomu nie imponuje, podobnie z reszta jak sila.

Na plazy wzrok ludzi klei sie do czlowieka, a obok ulany chlop drze morde ze w martwym wiecej robi i ze
  • Odpowiedz
@latarnikpolityczny:

Masa nie jest do niczego potrzeba i odliczajac gymbro nikomu nie imponuje, podobnie z reszta jak sila


Ale cope. Za to imponują żyły na rękąch ważącego 70 kg gościa. Takie żyły ma każdy chudy szczur i co drugi pracownik fizyczny xd

Za szybko zmasowałeś i cię ulało. Nie ma lepszego uczucia niż masa. Jesteś mega silny, ogromny, czujesz się większy niż każdy inny na siłownii, bijesz swoje rekordy na
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Wydaje mi się, że więcej osób niż się wydaje (w tym kobiet) dużo bardziej zaimponuje duża, silna, surowa sylwetka niż docięta, ale dużo mniejsza (tak zazwyczaj jest w przypadku naturala).
  • Odpowiedz
@DywanTv: ze swojego doswiadczenia z kobietami to zdecydowana większość mowiła, że woli dociętych i wysportowanych typów z 6pakiem niż zalanych, nabitych miśków ;)

6pack i wyrzeźbione mięśnie dziala na laski jak totalny afrodyzjak ;)

Jeśli już zdarzyła się laska która manifestowała że "miśków", to zazwyczaj sama była przy kości
  • Odpowiedz
@DywanTv @In_thrust_we_trust

Jesli chodzi o wrazenia od kobiet zwlaszcza tych co jedyny kontakt z 6 pakiem mialy w serialach z netflixa to 95 kg nie ma podjazdu do 80 kg z kratą i nawet nie ma o czym dyskutowac.

@MamMalegoSiurka

Nie wiem o co dokladnie chodzi, ale jak stane kolo chlopa 95kg przy tym samym wzroscie to jestem mały, wrazenie optyczne chlopa docietego ze swiatlem z gory. Dokladnie tak
  • Odpowiedz