Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu cieszę się, że żyję? Bo jestem po prostu ciekawy świata. Ciekawi mnie, co się stanie na świecie przez najbliższe 50 lat, jak świat, Europa, Polska będą wyglądały w 2070 roku, kto wygra najbliższą Ligę Mistrzów, Mundial, kto wygra najbliższą Eurowizję, kto wygra wybory prezydenckie. Jestem ciekaw, jakie wynalazki ludzkość jeszcze wymyśli, czy uda się odkryć istnienie obcych cywilizacji. Intryguje mnie przyszłość.

#przegryw #przemyslenia
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamenes: a mnie nic z tych rzeczy nie interesuje i wiem, że za 50 lat prawie nic się nie zmieni, wolałbym się urodzić 3k lat później to może jakieś n-------i fajne by wynaleźli bo mózg byłby przebadany i nic więcej xd
  • Odpowiedz
@Kamenes: normalnie jak w książce "trzy stygmaty palmera eldritcha" ludzi będą zmuszać poborowo do kolonizacji marsa (nikt tam nie będzie chciał lecieć bo nudno) i jedyną ich rozrywką będą n-------i, wirtualny świat i zabawki. Zawsze będziemy j----i w dupę. Nawet jakby znaleźli życie na innej planecie to i tak nic tam nie doleci i nie wyląduje przez tysiące lat więc nigdy tego nie zobaczysz bo jesteśmy zacofani w c--j po
  • Odpowiedz
@Kamenes też właśnie mam chęci dalej to życie toczyć ze względu na otaczającą nas technologie. Ale jak pomyślę że i tak z większości tej technologii nie doswiadcze no to już chęci spadają, do tego samotność i stress czy ja poradzę sobie sam w życiu.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie, co się stanie na świecie przez najbliższe 50 lat, jak świat, Europa, Polska będą wyglądały w 2070 roku


@Kamenes: to byłoby ciekawe jakby można było zrobić fast-forward i przeskoczyć o te 50 lat do przodu i zobaczyć różnice. Ale żyjąc i obserwując wszystko w naturalnym tempie przez pół wieku to jest równie ciekawe co patrzenie jak trawa rośnie.
  • Odpowiedz
@siepan: no nie wiem, tempo jest b szybkie, przynajmniej w technologii. 30 lat temu ludzie nie mieli internetu, a telefony stacjonarne. 2 lata temu treści w internecie pisali jeszcze głównie ludzie
  • Odpowiedz
@Kamenes boję się, że za naszego życia już wiele się nie zmieni. Postęp technologiczny spowalnia, komputery z generacji na generację mają coraz mniejszy przyrost mocy obliczeniowej, prawdopodobnie w pewnym momencie dojdzie się do ściany której nijak nie będzie się dało przeskoczyć i rozwój się zatrzyma. Ludzie wylądowali na księżycu już 55 lat temu, ale co z tego skoro nie ma tam nic ciekawego i nie warto tam latać bo to miliardowe
  • Odpowiedz