Wpis z mikrobloga

Już nie raz czytałem o lewakach pro imigranckich gdzie imigranci im na zachodzie zabili córkę a ci dalej byli pro.
Niektórzy nadają się tylko do nagrody Darwina.

A ten rozal zawsze mi na patole wyglądał ale trzeba przyznać że parę wypowiedzi ma dość trafnych.
  • Odpowiedz
A ten rozal zawsze mi na patole wyglądał ale trzeba przyznać że parę wypowiedzi ma dość trafnych.


@tyjb-gjgr: xD on tyle razy w łeb dostał, że nawet nie pamięta, co powiedział 5 minut temu.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Sportowcy to raczej nine są ludzie którzy powiedzą Ci jak żyć. Sam trenowałem dość długo uderzane sztuli walki. Kiedy Michalczewski wsparł LGBT był wynoszony na piedestał. Przyznaje, w sportach walki jest homofobia, i popieram zdanie tego pięściarza. Ale on nie jest autorytetem moralnym czy intelektualnym. Ludzie chcą słuchać rzeczy z którymi się zgadzają.
  • Odpowiedz
@van-der-staas to stare baby ze wsi co ledwo umieją czytać i pisać, jest taki facet Krajski, ma tytuł doktora i on postuluje by państwo nie karało księży nawet gdy rzeczywiście popełnią przestępstwo by ksiądz odpowiadał tylko przed swoim biskupem, a biskup przed Rzymem.
  • Odpowiedz
@galicjanin pewnie tak jak każdy z Konfy i tego typu srodowisk. Powiedz coś nie po ich myśli to Cie zaraz zjedzą. I śmieszne, że oni gadają o cancelowaniu przez lewaków. A nie mało przypadków gdy ich ulubienicy coś zrobią albo powiedzą i są traktowani jak zdrajcy. Przypomina się Dziambor co trafił do szpitala z covidem i go koniarze z odlamu szurowego oskarżał o sprzedanie się big pharma i bycie aktorem kryzysowy.
  • Odpowiedz
@badreligion66: cała konfederacja to są kacapskie odpady. Jak ktoś nie przejrzał na oczy w 2019 jak poparli jawnie Łukaszenkę i ostre tłumienie protestów po sfałszowanych wyborach to po 5 latach codziennego dostarczania dowodów i tak już nic nie pomoże.
  • Odpowiedz