Wpis z mikrobloga

Proszę o pomoc w nagłośnieniu sprawy:

Zostałem wystawiony przez hotel a następnie przez Booking.com w Austrii w miejscowości Graz.

Po bardzo długiej podróży przyjechałem dzisiaj do miejscowości Graz gdzie miały czekać dla mnie i moich przyjaciół 2 osobne apartamenty na 5 osób łącznie. Hotel został przedpłacony ponad miesiąc temu a sam booking został zrobiony ponad 2 miesiące temu.

Dzisiaj dowiedziałem się że nie ma dla nas przygotowanej oferty, i tyle - to są słowa jakie otrzymałem od osoby odpowiedzialnej za kontakt ze strony hotelu.

Następnie próbowałem skontaktować się z infolinią booking.com i musiałem to zrobić aż 5 razy, żeby otrzymać żenujące przeprosiny i rabat w wysokości 50 euro na dokonanie nowej rezerwacji. Problem tylko jest taki że aktualnie w mieście Graz oferty spełniające warunki dla naszej grupy zaczynają się od 500 euro, a my do tej pory zapłaciliśmy przedpłatą na prebookowana ofertę 170 euro, także dodatek w postaci 50 euro w żaden sposób nas nie ratuje.

Zostaliśmy zostawieni na ulicy bez możliwości noclegu, ani skorzystania z toalety- sam nie spałem już ponad 24 godziny i jesteśmy totalnie zestresowany sytuacją. Proszę o pomoc w nagłośnieniu ponieważ booking.com ewidentnie nie jest zainteresowany sytuacją.

#booking #wakacje #austria #pomoc #help #bookingcom
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawa raczej z tych beznadziejnych.


@ajuto00: Co?

Overbooking = hotel ma ci zapewnić nocleg w przynajmniej takich samych warunkach, bez żadnych dopłat. I to w najbliższej
  • Odpowiedz
@Bollocks to siedź sobie w swoim pierdziszewie dolnym i nie wychylaj łba poza pokój bo każdy kraj w mniejszym lub większym stopniu i jawności robi interesy z ruskimi
  • Odpowiedz
@Baba_Yagi: Pytanie czy rezerwacje robiłeś w hotelu czy "hotelu". Hotele uprawiają overbooking w standardzie ale są zobowiązani załatwić Ci hotelu o podobnych warunkach na wypadek gdyby jednak miejsc nie mieli. "Hotel" nic nie musi
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: miałeś fuksa i tyle. moje ostatnie 5 pobytów z bookingiem to ZA KAŻDYM razem była jakaś wtopa. I nie - nie brałem miejsc poniżej ,,ósemki'' . A to netu nie było (tzn. był, ale go nie było xD), a to łóżka nie było, a to zameldowanie nie tak jak umówione, a to dopłata z d--y. Aż w końcu trafiła się rasowa wyjebka na całego - Palermo na czterdziestkę mojej
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer @Baba_Yagi jeżeli szukasz budżetowego spania to bierzesz okoliczny hostel/ motel i tyle, a nie szukasz na booking u Januszy.

Korzystałem z booking i airbnb i nie spotkały mnie nieprzyjemności czy to że strony platformy czy to ze strony wynajmujących.
No ale ja się kierowałem zawsze przede wszystkim opiniami (patrząc również na cenę)
  • Odpowiedz
@vartan

@Baba_Yagi to działa chyba tak, że na koszt właściciela booking daje ci coś innego lub też właściciel musi to ogarnąć.


Nie stary, to tak nie działa. W sensie - to nie jest żadna reguła i raczej jedyne co dostaniesz to "we're soooorry".
  • Odpowiedz