Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Słuchajcie, gdzie można poznać ludzi mając te powiedzmy około 25 lat? stare znajomości poszły się sypać, chciałbym poznać kogoś nowego, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać xD Poznanie kogoś przez znajomych odpada. Byłem zawsze trochę nieśmiały, aktualnie nie mam na tyle odwagi żeby podchodzić do losowych ludzi i zagadywać, wydaje mi się to abstrakcją. Pracuję nad tym, ale na razie jest to dla mnie jeszcze coś niewyobrażalnego. Ktoś coś poleci?

#pytanie #kiciochpyta #psychologia #socjologia #spoleczenstwo #zwiazki #rzeszow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim różne sporty, siłownia, wydarzenia kulturalne. Tylko nie tak, że próbujesz przez miesiąc i rezygnujesz bo nie ma efektów. Konsekwentnie tkwisz w czymś co Ci się podoba i prędzej czy później zaczniesz kojarzyć ludzi, którzy tak jak Ty robią to samo w wolnym czasie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ścianka wspinaczkowa na początek. Zapisz się na sekcje, poznasz ludzi potem wspólne wyjazdy w skałki itp itd. nawet ten mityczny kurs tańca może przynieść kilku znajomych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a co lubisz robić? Może warto spróbować w kręgu Twoich zainteresowań? Interesujesz się fotografią? Stacjonarny kurs fotografii https://kursy-fotografii.com/ - bardzo polecam. Sport? Crossfit, boks czy inne zajęcia grupowe. Taniec? Na pewno coś znajdziesz. Grupy rowerowe? Motocykle i zloty? A może się rozwijasz duchowo i jakieś grupy religijne/rekolekcyjne?

Dobrze jest poznawać ludzi, z którymi masz wspólny temat, światopogląd lub zajawkę.
  • Odpowiedz