Wpis z mikrobloga

Disclaimer: Mam dziewczynę i rucham™. Przeleciał mi ostatnio w internetach jakiś post, gdzie ktoś pisał, jak to przesiąknął red/blackpillowymi tekstami i jak z tego wyjść. Rozwalił mnie wysyp komentarzy, jak to redpill/blackpill to jest stek bzdur i kłamstw itp. Przecież to o czym mówi redpill, blackpill mówią, to w zasadzie ma pokrycie w wiarygodnych danych i negowanie ich wyników to jak negowanie współczesnej medycyny (z moich obserwacji "białorycerze" to też najczęściej m.in. covidianie).

Kilka przykładów:
- to, że jest coraz mniej związków, ludzie coraz później tracą dziewictwo, to temat, który już teraz przebił się do mainstreamu (chociażby mówił o tym Mateusz Łakomy, który miał wywiad o tym w gazeta.pl)
- to, że większość kobiet patrzy na wzrost faceta to fakt i jak ktoś jest niski to ma może 20% dating pool tego co ktoś z 185 cm ma. https://en.wikipedia.org/wiki/Height_discrimination Height and social discrimination -> Perceived attractiveness
- kobiety mają znacznie wyższe standardy na aplikacjach randkowych i to, że 80% kobiet wybiera top 20% mężczyzn, to uproszczenie, ale generalnie prawda https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a

Dalej mi się nie chce przerzucać bo i do roboty wracam.
Anegdotycznie każdy zna jakiegoś niskiego, niezbyt atrakcyjnego faceta, który rucha™ (ja też), ale nie ma co polemizować ze statystyką i mam bekę jak widzę jak dużo ludzi jedzie na bluepillu. Zresztą tak jak pisałem, z moich obserwacji bluepillowcy to często najwięksi naiwniacy także na innych płaszczyznach życiowych xD

#redpill #blackpill #gownowpis #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Felixu: największy "ruchacz" jakiego znam ma 175 cm, ale on naprawdę nie wybrzydza i większość jego stosunków wyglądało o tak:

(fun fact - teraz wyrwał taką 6-7/10 laskę zarabiającą ~15k miesięcznie i go utrzymuje xD)
kawalerka15k - @Felixu: największy "ruchacz" jakiego znam ma 175 cm, ale on naprawdę ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@kawalerka15k: wolałbym walić codziennie do umywalki niż włożyć w grubą, ruchanie grubasów to żadne osiągnięcie, mi też grube na badoo proponowały s--s i odmawiałem od razu
  • Odpowiedz
  • 1
@Errad: nie wiem o co ci do końca chodzi, wiele dogmatów blackpillu ma oparcie w statystykach z badań lub z samych portali randkowych, tak, instynkty to istotna zmienna, ale nie tylko to ma wpływ na te badania.
  • Odpowiedz
  • 0
@antoni-lesniewski: jak rozumiesz covidianie? Ja jestem zaszczepiony i w ogóle, uważam, że COVID był poważną śmiertelną chorobą, jednocześnie było wielu ludzi broniących często absurdalnych polityk okołocovidowych, bo o jezu pandemia, wszyscy możemy umrzeć i nic innego się nie liczy - dla mnie to covidianie. Może mogłem znaleźć lepszy przykład bo rzeczywiście te słowo nadużywają takie autentyczne szury xD
  • Odpowiedz
@kawalerka15k: blackpill to nie twarde zasady, tylko średnia statystyczna. Są wyjątki potwierdzające regułę, ale są sytuacje że taki związek wygląda dobrze na zewnątrz a w środku to tragedia. Zresztą czas i minięcie fazy demo, a później rozpad jest też czymś powszechniejszym w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@kawalerka15k co do pierwszego podpunktu:
Jest coraz mnie "związków" ale takich oficjalnych - p0lki po prostu walą się z Chadami, a do tego nie potrzebują związków. Co do utraty dziewictwa to chyba tylko u facetów, laski prują się w dzisiejszych czasach jak w starożytnym Rzymie xd
  • Odpowiedz