Wpis z mikrobloga

@sperg44: Jedno ma. To, z którego właśnie do ciebie piszę. Zna serwis wykop od dobrych kilku lat, ale profil posiada od blisko roku. Dość zaskakujące, że mój temat poruszają dopiero co założone konta lub takie, które znajdują się tutaj zaledwie miesiąc. Zwłaszcza, że przez ostatnie cztery tygodnie zbytnio nie byłem tu aktywny :))
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Potifara chłopie ten post to zwykły żart, mem wyśmiewający tego łebka. Przestań żyć w paranoi i sobie dopowiadać jakieś historię przebrany za bóbsmena

tak napewno ktoś przeciwko tobie spiskuje bo zleakowales kilka rzeczy o cpunach z internetu xdd nie baw się w Leppera, manie wielkości się leczy jak cos
  • Odpowiedz
@sperg44: Przecież ja nie poruszam żadnych kwestii jakkolwiek związanych ze spiskowaniem. Ochłoń. Ciekawi mnie jedynie, że najwięcej o mnie mają do powiedzenia osoby, które konta posiadają tutaj od czasu, gdy nie jestem w ogóle aktywny. Trochę to dziwne. Nie sądzisz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Potifara co xd? Raz edytowalem bo nie zdążyłem dopisać drugiej części bo kliknąłem enter za szybko

A ja się z tobą dogadywać nie muszę bo nie będę ci się spowiadał z mema bo nie jesteś dla mnie żadnym mesjaszem a nie obchodzą mnie twoje niczym niepotwierdzone teorie które próbujesz mi udowadniać
  • Odpowiedz