Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie TYLKO do kobiet. Dawno mnie nie było na #tinder, jakie zdjęcia, jakis opis żeby zwrócić waszą uwagę?
- jaki typ zdjęcia was przyciąga? do lustra, jakaś fajna koszula i groźna mina xd? czy jakieś zdjęcie z wakacji i widać że ktoś inny robił?
- co z opisem? jakiś zabawny? czy wskazujący że myślicie o życiu poważnie?

#rozowepaski #podrywajzwykopem #badoo #zwiazki #relacje #przegryw #samotnosc #tfwnogf #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:

Kobietą nie jestem, ale....


Broo... Koniecznie zrób groźną minę na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego w opisie wstaw tekst z jakiejś pseudo gangsterskiej new schoolowej nutki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) I zrób jedno zdjęcie bez dobrze widocznej twarzy w nocy, aby pokazać jaki tajemniczy
PanHaroldHe - @mirko_anonim: 
Kobietą nie jestem, ale....

Broo... Koniecznie zrób gr...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Prawie każdy facet ma ustawiony jakiś krótki oklepany milion razy, żenujący tekst jak np. "babcia mówi że przystojny kawaler", "zapytaj nie gryzę" albo jakiś niesmieszny żart, albo w ogóle nie ma opisu, dlatego mi się zawsze podoba jak któryś napisze coś na poważnie, chociażby zainteresowania, czego szuka, jaki ma charakter albo gdzie pracuje. Nie lubię pajacowania na siłę jak małpa w zoo, głupich min, klaty na wierzchu, chwalenia
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Polecam zdjęcia z wakacji lub takie zrobione przez kogoś, abyś wyglądał na nich naturalnie tak jak na co dzień, bez żadnych selfiaków i dziwnych min, złowionych ryb czy gołych klat - jeśli szukasz normalnego związku. Co do opisu, to mój narzeczony (którego poznałam na tinderze) wpisał swoje zainteresowania i sugestię, że szuka związku. Miał bardzo autentyczny i zabawny opis i to go bardzo wyróżniło na tle reszty, która
  • Odpowiedz