Wpis z mikrobloga

#antynatalizm

Czy od początku istnienia tego tagu lub może istnienia ludzkości podał ktoś w końcu choć jeden dobry argument za posiadaniem potomstwa czy dalej nic?

Dawno tu nie zaglądałem więc będę wdzięczny za update tl;dr
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@revoolution

A tak po za tym, to najpierw potrzebna ci kobieta do spłodzenia potomka, dla ciebie raczej nie osiągalne


Jeżeli dla ciebie osiągnięciem jest znalezienie sobie cipy, to nie mamy o czym rozmawiać przegrywie XD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: ale to ty się ze mną nie zgadzasz, co najlepsze ja nawet nie podałem żadnych argumentów za ani przeciw, a ty toczysz pianę z pyska dzieciaku. O dzieciach się nie wypowiadaj bo małe pojęcie o tym masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszy mnie jedynie fakt, że analiza twojej osoby była trafna.
  • Odpowiedz
  • 1
@jegertilbake: Nie wszystko musi być racjonalne w podejmowaniu decyzji. Zawsze jest to bilans zysków i strat. Jak widać dla ogółu społeczeństwa ilość zysków jest większa niż strat z tego wynikających.
Odpowiedz i argument za - Utylitaryzm.

Odwołam się tylko do tego, ze nie jesteś zwierzęciem, owszem jesteś. Jesteś łysą małpą, której udało się zdominować inne gatunki. Fakt nie opinia. To czy podejmujesz racjonalne decyzje też może być wątpliwe.

Nie ma
  • Odpowiedz
@revoolution: Typie, ja nawet do Ciebie tutaj nic nie pisałem, tylko sobie z innym Mirasem z Ciebie bekę kręciłem, to Ty ciągle jakieś chochoły wymyślasz na mój, i innych osób z wątku, temat, i z nimi walczysz xD Jakbyś poświęcił tyle czasu na wychowanie córek co poświęcasz na wymyślanie bzdur na mój temat to może wyrosły by na porządnych ludzi, cała nadzieja w ich matce, bo, że ojciec nic wartościowego
  • Odpowiedz
@jegertilbake: czy na stare lata przestaniesz korzystac z sluzby zdrowia, elektryczkosci, biezacej wody? Jak myslisz, kto bedzie utrzymywal cala infrastrukture za 40 lat? Nasze dzieci, czyki cos czym gardzisz, hipokryto.
  • Odpowiedz
OP pyta na wykopków czy ma się rozmnażać, bardzo mądre to xD

@jegertilbake nie posiadanie potomstwa nie jest nielegalne, więc o co się srasz? Jeśli chciałeś się tylko dowartościować to współczuję.
  • Odpowiedz
Haha jak zwykle się posrali XD
Dalej nie ma żadnych sensownych argumentów w posiadaniu kaszojada. Jezu zastanawiam się po co ludzie świadomie sobie to robią i męczą się z takim gówniarzem. Przecież z tego nie ma żadnego pożytku
  • Odpowiedz
  • 16
Nie chce mi sie wolac i tracic wiecej czasu, ale teraz jako prosty przyklad zademonstrujmy.

Co gdybym to ja byll jedna z corek OPa lub dzieckiem jednego z kolegow pytajacych mnie po co zyje, wyzywajacych od psa i ogolnie ziejacych agresja po strigerowaniu? Tak was to wspaniale zycie, ktore warto przekazywac waszym zdaniem dalej, uformowalo ze nie potraficie wyjsc z pozycji empatii tylko agresji z automatu?

To jest ten wspanialy swiat na ktore warto sprowadzac potomstwo?

To
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Niezłą ironią losu byłoby gdyby dziecko któregoś z tagowych krzykaczy natalistów dołączyło do naszego obozu xD Ciekawe czy wtedy też by pisali, "czemu się nie zabijesz", wyzywali od przegrywów, stulejek itp. czy wtedy to by była wyjątkowa sytuacja, i "żyj córciu/syneczku jak tylko chcesz, bylebyś tylko czasem mamusię/tatusia odwiedzał i telefon odbierał od czasu do czasu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Watpie, zeby to moglo nastapic z trzech powodow:

1) Dzieci glupich rodzicow czesto same sa tez glupie, bo nie przekazano im zadnych wartosci w okresie wychowania.

2) Zmiany klimatu moga sprawic, ze nie dozyja wieku w ktorym zostawienie komentarza w Internecie bedzie dalej
  • Odpowiedz
@revoolution Jakim trzeba być przegrywem, żeby uważać za swój majestat znalezienie samicy i rozmnożenie się. Coś co nawet najgorszy motłoch ludzki potrafi zrobić XD i jeszcze to wmawianie obcym ludziom NIE MACIE KOBIEEEETY haha XD
Gościu wolałbym nigdy nie zaruchać niż #!$%@?ć się w 3 córki. Myślę że nawet chłopaki z tagu przegryw woleliby swoją piwnicę niż twoje życie. Teraz pewnie walniesz post jaki to nie jesteś szczęśliwy, ale ja widzę
  • Odpowiedz