Wpis z mikrobloga

#antynatalizm

Czy od początku istnienia tego tagu lub może istnienia ludzkości podał ktoś w końcu choć jeden dobry argument za posiadaniem potomstwa czy dalej nic?

Dawno tu nie zaglądałem więc będę wdzięczny za update tl;dr
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jegertilbake: To tu potrzeba jakichś argumentów? Ja nie wyobrażam sobie życia bez moich 3 córek. Nie masz zmysłu rodzicielskiego to daj sobie spokój. A tak po za tym, to najpierw potrzebna ci kobieta do spłodzenia potomka, dla ciebie raczej nie osiągalne.
  • Odpowiedz
  • 102
@revoolution: Tak potrzeba mi dobrych argumentow przed podjeciem kluczowej decyzji w zyciu i ingerowanie w zycie nowej istoty.

Przeciez nie jestem zwierzeciem, zeby po prostu sie spuscic w kims i isc dalej robic swoje.

Wiecej sie zastanawiam przed kupnem czajnika niz ty przed robieniem tych corek, a kobiete mam 7 lat i zyje nam sie dobrze wiec mocno
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 18
@GrimesZbrodniarz: Niespotykane xD Jak chcesz zobaczyc ciekawsza gownoburze to wpisz w google moj nick + wykop + wazektomia. Tam to dopiero srali żarem. A tego posta wyzej kierowalem do antynatalistow i dalem tylko ich tag wiec nie wiem co tu robia natalisci chwalacy sie hodowaniem spermy skoro nawet ich nie zapraszalem do dyskusji
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Chyba nawet czytałem ten wątek xD W ogóle to zawsze jak ktoś wspomni o wazektomina wykopie, to będzie przynajmniej ten jeden komentarz w stylu "lepiej, że tacy jak ty się nie rozmnażają" bo on jest kurhwa kimś i przekazuje swoje geny xD
  • Odpowiedz
@jegertilbake: No a jest coś piękniejszego niż dostać dar w postaci życia? Ile osób zapytanych czy chciałoby się urodzić jeszcze raz powiedziałoby że nie? Parę osób z tagu antynatalizm na wykopie i tyle. Życie jest super, nawet jak jest ciężko i są choroby i jest mega zmęczenie, a życie w dużej zgranej rodzinie to już w ogóle super. Ja nie widzę argumentów przeciwko posiadania dzieci i wręcz bardzo polecam, bo
  • Odpowiedz