Wpis z mikrobloga

  • 959
@Fjubens Kocham jak wykopki na jednym tagu płaczą, że O JEJKU BABY PATRZĄ TYLKO NA WYGLĄD, żeby na innym wyśmiewać WYGLĄD drugiej osoby. Normalny opis, normalne zdjęcie a to że dziewczyna jest większa to oznacza, że ja mam wklejać zdjęcie każdego zakolaka jaki pisał do mnie?
  • Odpowiedz
@doomky ale otyłość to nie tylko wygląd koleżanko, porównywanie z zakolami nietrafione i tylko potwierdza to co wykopki twierdzą ;3

@Fjubens Kocham jak wykopki na jednym tagu płaczą, że O JEJKU BABY PATRZĄ TYLKO NA WYGLĄD, żeby na innym wyśmiewać WYGLĄD drugiej osoby. Normalny opis, normalne zdjęcie a to że dziewczyna jest większa to oznacza, że ja mam wklejać zdjęcie każdego zakolaka jaki pisał do mnie?
  • Odpowiedz
@doomky jest jeszcze coś lepszego - wyzywają i narzekają gdy ktoś wstawia nierealistyczne zdjęcia które odbiegają od rzeczywistości i jednocześnie, gdy ktoś wstawia realne zdjęcia bez upiększeń i filtrów to też jest źle i trzeba wyśmiać 🤦🏻‍♀️
  • Odpowiedz
  • 14
@podjad3k XDD No tak panie doktorze, zapomniałam że masz dostęp do jej karty zdrowia i przecież wiesz, że ta konkretna dziewczyna na tym screenie żre jak świnia i dlatego jest "gruba".

@Alzena Pewnie, że tak. Jakby użyła tonę filtrów i edytowała się w photoshopie to wykopek zamiast wklejać zdjęcie, żeby wyśmiać to by szukał porad jak rozpocząć rozmowę.
  • Odpowiedz
XDD No tak panie doktorze, zapomniałam że masz dostęp do jej karty zdrowia i przecież wiesz, że ta konkretna dziewczyna na tym screenie żre jak świnia i dlatego jest "gruba".


@doomky: przecież widać, też jesteś grubasem? xD
  • Odpowiedz