Wpis z mikrobloga

Znalezisko o zawiadomieniu CBA w sprawie dopłat do kredytów usunięte z wykopu!
#moderacja usunęła znalezisko z płomieniem, bo podobno było ono duplikatem. Czego duplikatem?
Źle sformatowanego znaleziska link, które dostało 40 plusów, ale to nic! bo ono też zostało usunięte za bycie duplikatem samej nagrywki z konferencji prasowej wrzuconej na portal X link. Oryginalne znalezisko, które dostało dużo więcej uwagi (1600 wykopów #1 na wykop) było artykułem z bankier.pl.

#nieruchomosci #afera #mieszkanie #kredythipoteczny #korupcja #gospodarka #polityka
BurzaGrzybStrusJaja - Znalezisko o zawiadomieniu CBA w sprawie dopłat do kredytów usu...

źródło: spadlozrowerka

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 21
@BurzaGrzybStrusJaja klasyka, mi też usunęli parę znalezisk pod pretekstem duplikatu. Kiedy się odwoływałem i prosiłem o wskazanie którego znaleziska to duplikaty to temat się urywał ( ͡º ͜ʖ͡º)

Portal tworzony przez świadomych użytkowników ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja trzeba przyznać że co jakiś czas lub praktycznie kilka razy w każdym tygodniu wysropki obnażają lub narzekają na moderację ale nikt z tym nic nie robi. Wszyscy dalej tu siedzą i płaczą że jest jak jest ruskie trole moderacja stronnicza. Wystarczy przenieść się na inny portal i po ptokach
  • Odpowiedz