Wpis z mikrobloga

Znalezisko o zawiadomieniu CBA w sprawie dopłat do kredytów usunięte z wykopu!
#moderacja usunęła znalezisko z płomieniem, bo podobno było ono duplikatem. Czego duplikatem?
Źle sformatowanego znaleziska link, które dostało 40 plusów, ale to nic! bo ono też zostało usunięte za bycie duplikatem samej nagrywki z konferencji prasowej wrzuconej na portal X link. Oryginalne znalezisko, które dostało dużo więcej uwagi (1600 wykopów #1 na wykop) było artykułem z bankier.pl.

#nieruchomosci #afera #mieszkanie #kredythipoteczny #korupcja #gospodarka #polityka
BurzaGrzybStrusJaja - Znalezisko o zawiadomieniu CBA w sprawie dopłat do kredytów usu...

źródło: spadlozrowerka

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby nie było, to wykop ukrecil łeb kredytowi na start. Na miejscu deweloperów robiłbym wszystko, żeby temat ucichł i nie był już podgrzewany. Może przekonali odpowiednie osoby za odpowiednią ilość rogali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: moderacja to są zwykłe murwy bez honoru bawiące się w cenzurę i manipulowanie opinią wykopków według własnego widzimisie. Mi kiedyś zdjęli wlepili bana za post na mirko o gejo-celebrycie (niejaki Mandzio), który stwierdził w przypływie chorej szczerości że jarają go niedojrzali chłopcy. W korespondencji z moderacją dostałem info, ze pomawiam dobrego chłopaka i mam się zapoznać z pojęciem "efebofila" xD Cyrk na kółkach
  • Odpowiedz
Niestety standard jeżeli chodzi o popularne znaleziska dotyczące (pozytywnie) Konfederacji, ten "duplikat" to zwykła podkładka bo znaleziska negatywne tego sztucznego problemu nie mają tak samo zwoływanie się neuropy i 100+ zakopań wszystkiego co jest w jakikolwiek sposób pozytywne dla Konfy. Dla ludzi zainteresowanych tematem juz dawno wiadomo że w moderacji siedzą neuropki robiące krucjatę przeciwko Konfederacji.
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: co to się stało że neuropa jeszcze się nie zorganizowała i nie zaczęła trollować jak pod każdym wpisem o Bosaku / Konfederacji na mikroblogu? Przecież Mikroblog to wylęgarnia degeneratów :o
  • Odpowiedz