Wpis z mikrobloga

Po 30stce już mało rzeczy cieszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale chce się z wami mireczki podzielić moją nową zajawką jaką jest #asg !
Jak większość facetów szukałem różnych zajawek żeby mieć jak się rozerwać w wolnym czasie. W sumie to zawsze się kończyło na tym że robiłem wielogodzinny research, kupowałem najlepszy sprzęt żeby spróbować i nigdy więcej nie wrócić do tematu.
W końcu znalazłem coś co daje tą ekscytację jak u dziecka - czyli bieganie po lesie z pistoletami na kulki z typami poprzebieranymi za komandosów xD
Zawsze wydawało mi się to mega cringe’owe ale w sumie takie nie jest - kwestia podejścia, na grach spotkałem już wiele osób i takich try-hardów „żołnierzyków” nie spotkałem. Raczej w drugą stronę - banda wyluzowanych typów którzy przyszli się pobawić.
Ludzie wyglądają jak żołnierze i korzystają z takiego sprzętu, ale to dlatego że to działa w takich warunkach.
Jeżdżę praktycznie co niedzielę i biegam po lesie jakieś 3-5h zamiast zdychać na kacu do 15 po sobotnim piciu. Polecam!
W moim niedużym mieście są dziesiątki graczy i ekipa na strzelanie zawsze jakaś się zmontuje. W przyszłym sezonie planuje pojechać minimum na jakieś dwie duże imprezy - strzelanie cały weekend bez schodzenia z pola gry, ze scenariuszem i kilkuset graczami.
Nie wiem czy kogokolwiek to zainteresuje ale polecam bo warto spróbować, bardzo ciekawy sport!
#asgeje #asg #sport #hobby #po30
vuxiu - Po 30stce już mało rzeczy cieszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale chce się z wami mireczki pod...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vuxiu: niestety już pytałem gdzie się da, nikogo w okolicy :/ kiedyś były okoliczne grupy/fora dla rejonów Słupca/Koło/Konin/Września ale wszystko wymarło lata temu. O wmasg nie wspominam nawet
  • Odpowiedz