Wpis z mikrobloga

Czy znacie brutalniejszy cios w ryj dla przeszło 30-letniego przegrywa, który nigdy nawet za rękę dziewczyny nie trzymał, niż widok nastolatków z okolicy, którzy już mają swoje pierwsze miłości? Do 15-letniej sąsiadki właśnie przyjechał gach i jako że jest ładna pogoda, to siedzą na zewnątrz i rozmawiają. Korci mnie, żeby otworzyć okno i ich podsłuchać, bo nawet nie wiem, o czym się gada w takim wieku ze swoim chłopakiem/dziewczyną jako że nastoletniej (ani późniejszej) miłości nie dane mi było przeżyć. Zwycięża jednak strach przed tym, że się w jakiś sposób zorientują, iż ich podsł#!$%@?ę, więc rezygnuję z tego pomysłu.

Boli tym bardziej, że pamiętam, jak w 2010 roku wiecznie jej wózek z nią w środku stał na zewnątrz i matka krzyczała na jej siostrę, żeby poszła go popilnować, bo ona obiad robi i się nie rozdwoi. I ta dziewczynka, której wózek i niemowlęcy płacz pamiętam, bo jego odgłos docierał na moje podwórko, ta, która dorastała na moich oczach, ma właśnie swojego pierwszego chłopaka, a mi nigdy nie było dane. Over, echh.

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o czym się gada w takim wieku ze swoim chłopakiem/dziewczyną


@soyunmago: Właśnie dlatego jesteś sam. Nikt #!$%@? nie wie o czym z kimś rozmawiać, bo to się po prostu czuje jak poznasz drugą osobę. To nie przepis na zupę pomidorową gdzie masz napisane ile co masz czego wrzucić aby była dobra.

więc jednak z tego pomysłu rezygnuję.


@soyunmago: Bardzo dobrze zrobisz. Zajmij się czymś innym, nie szukaj problemów
  • Odpowiedz
  • 4
@soyunmago przeszło 30 lat to jeszcze nie jesteś taki stary. Nie mozesz nad sobą popracować aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej?
  • Odpowiedz
  • 17
@soyunmago: może cierpimy za grzechy z poprzedniego wcielenia ( ͡° ʖ̯ ͡°) już na starcie jest ruletka jak ktos wylosowal dobre geny to ma easy mode. A taki normik wejdzie i ci powie popracuj nad soba xDD
  • Odpowiedz
@RKN_: ale po co nad soba pracowac jak nie ma sie w 100% przekonania ze to cos da, juz lepiej spokojne zyc, zreszta przezycie 1 milosci w wieku 40 lat a w wieku 15 lat to jest roznica
  • Odpowiedz
Czy Twój brak różowej wynika z odstraszającego i podłego charakteru czy braku okoliczności i miejsca do poznania jakiejś różowej? Masz kolegów? Kogoś kto Cię lubi i akceptuje?
  • Odpowiedz
@soyunmago: Widzisz co napisał normick powyżej? To wszystko przychodzi samo i naturalnie, nie ma żadnego wychodzenia z przegrywu i chodzenia na tarapie. Jeśli tobie nie przyszło to z taką łatwością jak rówieśnikom to znaczy że jesteś wadliwą jednostką i nigdy nie miałeś potencjału do prowadzenia normalnego życia. Oni nie musieli się starać o to co dla nas jest nieosiągalne, bo nie uwierzę że dynamiczniaki ze szkoły co ciągle imprezowali i
Sandevistan - @soyunmago: Widzisz co napisał normick powyżej? To wszystko przychodzi ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 29
@Sandevistan: nawet w tym wpisie jest kilka komentarzy o „pracy nad sobą” itp. echh. Nie chce mi się obrażać piszących w ten sposób, ale doprawdy nie wiem, co mają na myśli i jak niby „pracowały” na to, tj. co szczególnego robiły osoby zawierające pierwsze związki i pocałunki w wieku 13-15 lat. To po prostu się dzieje i już. „Autopilot” Kamila też wszedł mi do zasobu słownictwa, którym posługuję się podejmując
  • Odpowiedz
@soyunmago: Kobiety dojrzewają szybciej, ale też są atrakcyjne tylko do ok. 35 lat. Też nie znaczy, że się jej w życiu wszystko ułoży. Seks to tylko cząstka człowieczeństwa. 3majta się tam Mirek.
  • Odpowiedz
@RKN_

przeszło 30 lat to jeszcze nie jesteś taki stary. Nie mozesz nad sobą popracować aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej?


Wstydzilbys się takie banialuki pisać do dorosłego chłopa. Na jakim ty świecie żyjesz???
  • Odpowiedz
  • 10
@bulbulator90: losowi, nieznani Ci bliżej nastolatkowie to jeszcze pół biedy, chociaż oczywiście też kłuje w oczy i serce, ale gdy widzisz, jak ta mała dziewczynka z sąsiedztwa, która jeszcze „wczoraj” leżała w wózku niemowlęcym i kwiliła, a dzisiaj przyjeżdża do niej chłopak i całują się na powitanie, to już jest naprawdę potężny plaskacz, który siada na psychę i dociska ją do gleby
  • Odpowiedz
  • 8
@soyunmago jak ty sie boisz ze cie 15 latki zdekonspiruja ze ich #!$%@? to pozdro. Co ci zrobia? Naskarza na ciebie, prosze mamy? Xd ale powiem ci ze oni zapewne nie gadaja o niczym. Typowi sie sypnal wąs pewnie i pyta julke czy nie zostawic, obgaduja znajomych i sluchaja polskiego hiphopu, przeciez nie rozmawiaja o splataniach kwantowych
  • Odpowiedz
  • 16
@soyunmago: Bo nie wiesz jak to jest kogoś mieć. Wtedy byś wiedział, że nie ma to takiej wartości jak temu przypisujesz.
Wydaje ci że się kochają że jest miłość szancunek, szczęście a bardzo rzadko tak bywa, a jak już to na początku.
Tęsknisz i pragniesz czegoś co nie istnieje bo opierasz się tylko na wyobrażeniach i idealnej wizji związku.
  • Odpowiedz