Wpis z mikrobloga

Czy znacie brutalniejszy cios w ryj dla przeszło 30-letniego przegrywa, który nigdy nawet za rękę dziewczyny nie trzymał, niż widok nastolatków z okolicy, którzy już mają swoje pierwsze miłości? Do 15-letniej sąsiadki właśnie przyjechał gach i jako że jest ładna pogoda, to siedzą na zewnątrz i rozmawiają. Korci mnie, żeby otworzyć okno i ich podsłuchać, bo nawet nie wiem, o czym się gada w takim wieku ze swoim chłopakiem/dziewczyną jako że nastoletniej (ani późniejszej) miłości nie dane mi było przeżyć. Zwycięża jednak strach przed tym, że się w jakiś sposób zorientują, iż ich podsłuchuję, więc rezygnuję z tego pomysłu.

Boli tym bardziej, że pamiętam, jak w 2010 roku wiecznie jej wózek z nią w środku stał na zewnątrz i matka krzyczała na jej siostrę, żeby poszła go popilnować, bo ona obiad robi i się nie rozdwoi. I ta dziewczynka, której wózek i niemowlęcy płacz pamiętam, bo jego odgłos docierał na moje podwórko, ta, która dorastała na moich oczach, ma właśnie swojego pierwszego chłopaka, a mi nigdy nie było dane. Over, echh.

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soyunmago: To wyobraź sobie mieć młodszą siostrę. Jak by nie wyglądała zawsze będzie miała jakieś powodzenie, przez dom będą przewijać się coraz to nowe twarze, ona co jakiś czas będzie znikała na noc na imprezę, tu jakiś wyjazd wakacyjny ze znajomymi i chłopakiem. Będzie przeżywała to co najlepsze w tym wieku a ty będziesz tego świadkiem ze świadomością że tobie nie było dane. Najgorzej jak starzy pozwolą chłopakowi nocować i
  • Odpowiedz
@dejwis akurat ten problem da się przepracować

Osobiście dla kogoś kto ma jakąś kase a mało przeżył poleciłbym coś trywialnego jak zamieszkanie w Tajlandii, na Bali albo jakiejś Ameryce południowej
  • Odpowiedz
@soyunmago: Ja odpowiem, rozmawia się o głupotach. Takie dzieciaki to pewnie o szkole (tudzież wakacjach), o serialach, tiktoku czy youtubie. Przez 95% czasu nie jest to nic wyszukanego, osobie z zewnątrz wręcz nudno byłoby słuchać. To raczej kwestia pewnego dopasowania, po prostu jak spotkasz wlaściwą osobę, to działa i już. Jak nie spotkasz, to nie zadziała i takie niespotkanie się przytrafia nawet normikom, a nawet relatywnie ładnym dziewczynom, jeśli na
  • Odpowiedz
ale po co nad soba pracowac jak nie ma sie w 100% przekonania ze to cos da


@prawiczek92: @bulbulator90 Wy to k---a od 10 roku życia w takim przekonaniu żyjecie. Mijają dekady, macie 20, 30, 40 albo i 50 lat i jest to samo.

Myślisz, że normiki/dynamiczniaki/chady mają jakąkolwiek pewność w życiu? Nawet jak banan jeździ Porsche, to jego laska może wyjechać na studia albo do pracy za granicę i go kopnąć w dupę lub jego stary zbankrutuje i młody będzie musiał zapieprzać samemu.
Nastoletni chad znajdziesz blacharę, która go zmanipuluje i chłop skończy jako niespełniona gwiazda piłki nożnej i ojciec rodziny z brzuchem piwnym i
  • Odpowiedz
Masz internet, poszukaj sobie fraz "jak być bogatym", "jak radzić sobie w relacjach międzyludzkich", "jak mieć dobrą sylwetkę i zdrowo się żywić", "jak poznać miłość życia"..

@Kolarzino juz myślałam że zaraz napiszesz żeby poszukal "jak być wysokim i przystojnym" xD
  • Odpowiedz
Myślisz, że normiki/dynamiczniaki/chady mają jakąkolwiek pewność w życiu? Nawet jak banan jeździ Porsche, to jego laska może wyjechać na studia albo do pracy za granicę i go kopnąć w dupę lub jego stary zbankrutuje i młody będzie musiał zapieprzać samemu.


@Kolarzino: taki zupelnie niezwiazkowy offtopic - to jest dosc straszne, brak pewnosci w zyciu. Nawet majac bardzo dobra prace mozna ja stracic. Owszem, mozna wszystkie oszczednosci ladowac najpewniej jak sie
  • Odpowiedz