Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po doświadczeniach z niskimi laskami (takimi do 160cm) i wysokimi (175cm) stwierdzam, że wolę te niższe ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam mam 180cm czyli na dzisiejsze męskie standardy niewiele ale jednak te niższe są pod wieloma względami lepsze - łatwiej przerzucać w łóżku, są "słodsze" i ogólnie jakieś przyjemniejsze w obyciu. Z wysokimi to w łóżku gorzej, ciężej przerzucać, zajmuje więcej miejsca podczas spania, kopie jak koń i jak lekko przytyje to się robi baba a nie kobietka :( oczywiście jak niska przytyje to też jest nieciekawie ale jednak no. Także takie oświadczenie z dvpy.

#zwiazki #tinder #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Z niskimi jest ten problem, że często wyglądają jak takie wyrośnięte dzieci i są mało zgrabne. Dla mnie osobiście najlepsze są takie powyżej 170 ale mocno szczupłe. Niestety mało takich w Polsce, bo tu panuje kult ulaństwa, albo ćwiczenia siłowego i robienia mięśni i tyłka jak u jakiegoś szympansa.

Druga sprawa, że taki karzełek może ci urodzić niskie dzieci.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Najlepsze sa wysokie laski, a krem de la krem jest laska tego samego wzrostu. Seks jest normalny, nie trzeba się wygibywać jak do karlicy, a najlepsze to, że nie trzeba zmieniać położenia fotela w aucie po tym kiedy żonka prowadziła <3


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
największy minus niskiej laski jest taki, że jeśli będziecie chcieli mieć dzieci i wasz syn odziedziczy po niej wzrost, to ma gg. a no i czasami może boleć szyja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czescmampytanie: jak dziecko ma za niski wzrost to od razu powinien hormon wzrostu wlatywać, a nie jakieś wymyślanie skutków ubocznych
  • Odpowiedz
@Feministka2000: Żeby dostać takie leczenie musisz mieć zdiagnozowane problemy z centralnym układem nerwowym, np. to, że twoja przysadka mózgowa nie pracuje prawidłowo. Jak jesteś niski ale mieścisz się w dolnej granicy normy, czyli nie ma ryzyka niskorosłości, to nie wiem czy tak łatwo znajdziesz endokrynologa, który ci to przepisze.
  • Odpowiedz
@Pharos: no właśnie odgórnie powinno sie to zmienić
Śledziłam wczoraj holenderski czat i matki pisały że jak chłopak do jakiegoś wieku ma 160 wzrostu i nie przekroczy to na lajcie zapieprzają po hormon i lekarze bez gadania uznają że jest niedowzrost
  • Odpowiedz
@Feministka2000: W latach 90 raczej każdy lekarz rodzinny takie coś traktował w ten sposób, że nie widział problemu jeśli rodzice byli niscy, więc do takich terapii kierowali raczej tylko chłopaków z poważnymi wadami wrodzonymi i zdiagnozowanymi problemami z przysadką. Teraz pewnie więcej lekarzy to rozumie i jest skłonnych "pomóc naturze", więc bardzo możliwe, że tak jest.
  • Odpowiedz
@MatthiasVirtual: eugenika to zabijanie kogoś i eliminacja genów
Nie, tak to za bardzo nie dbają o wygląd. Ale wzrost jest dla nich ważny, ludzie ktorzy robią się wyżsi czują się bardziej powerfull. Można to przetestować zakładając wysokie buty albo stać na krawężniku i rozmawiać z kimś kto stoi na ulicy. Urośnięcie poprawia psychikę

ah, zapomniałam, pisali że u dziewczynek są hormony na niedorozwoj piersi, nie ma żadnego gadania o tym
  • Odpowiedz