Wpis z mikrobloga

  • 446
@SaintWykopek Wiesz, co to oznacza? Że chyba zatrzymała się na poziomie wiedzy sprzed dwóch dekad i totalnie nie ogarnia, co się dzieje we współczesnym świecie. Jak ma pracować z ludźmi, skoro nie zna nawet tak kluczowego elementu popkultury? To chyba czas na zmianę specjalizacji na coś mniej wymagającego, na przykład na sprzedawanie marchewki na bazarze. Pytanie czy pani psycholog się nie załamie po seansie i sama nie zacznie potrzebować pomocy psychologa
  • Odpowiedz
@KingaM: jeśli na podstawie tego krótkiego wpisu na portalu ze śmiesznymi obrazkami doszłaś do tak dalekich, ostrych wniosków to nic tylko współczuć ludziom w Twoim otoczeniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KingaM: to jest kluczowy element popkultury w dosyc ograniczonej populacji. Podejrzewam, że 90% ludzi w Polsce nie obejrzało ani jednego odcinka (w tym ja).
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: może niech zacznie grać m------n, tyle o nim gówniarze gadają...
Jak chce imponować dzieciakom znajomością wulgarnych kreskówek, to wychowanie młodzieży powierzyliśmy debilom.
  • Odpowiedz
@StdPtr do 45 raczej mordo. To jest jak posiadanie konta na wykopie. Kiedyś jak gadałem z kimś durnym to myślałem, że dlatego, że to nastolatek. Teraz bardziej się spodziewam demencji.
  • Odpowiedz
  • 17
Wiesz, co to oznacza? Że chyba zatrzymała się na poziomie wiedzy sprzed dwóch dekad i totalnie nie ogarnia, co się dzieje we współczesnym świecie. Jak ma pracować z ludźmi, skoro nie zna nawet tak kluczowego elementu popkultury?


@SaintWykopek Ale co jej ta znajomość B---y ma dać? Niech ona poznaje nowe badania ze swojej wiedzy lepiej, bo to jest ważne. Można być dobrym psychologiem nawet dla fanów B---y bez obejrzenia odcinka B---y.
  • Odpowiedz
@KingaM: Mieliśmy w liceum (k---a, prawie 30 lat temu!) psychologównę, która na codzień pracowała w pierdlu ze skazanymi.
Po roku odpuściła, bo stwierdziła, że młodzież licealna jest zbyt p------a i patologiczna, i nie daje sobie z nami rady.
  • Odpowiedz