Wpis z mikrobloga

@ZnajomyTwojejZony

@Ka4az sam fakt że narzeka całemu światu na tak podstawową czynność jak obieranie ziemniaków mówi samo za siebie.


Podstawową czynność to też sranie i też się nią chwalisz( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żyjemy w czasach gdzie SM towarzyszą nam cały czas, czy tego chcemy czy nie. Ludzie się żalą, chwalą, pytają o porady - robisz to samo, dlaczego więc tamta osoba jest gorsza? Bo nie lubi
Ka4az - @ZnajomyTwojejZony 
 @Ka4az sam fakt że narzeka całemu światu na tak podstawo...

źródło: image_picker_9894A9C2-A120-4207-B3B4-E7F252C932A6-43220-00000E80FF988275

Pobierz
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy:

zdradzę Ci sekret. Nikt nie lubi obierać ziemniaków, tylko, że w przeciwieństwie do lewackich płatków śniegu normalni ludzie nie płaczą z tego powodu w Internecie i nie robią z siebie debili.


Zwykły gównowpis dziewczyna zrobiła, a wy płaczecie jakby napisała jakąś bzdurę. Skoro nikt nie lubi, to skąd to dramatyczne tagowanie OPa sugerujące, że te lewaki i różowe paski to są idioci? I w sumie czemu według ciebie gównowpis
  • Odpowiedz
@Ka4az ty masz jakiś gwóźdź wbity w mózg? Scrollowales moje wpisy do maja 2023 żeby zrównać mój śmieszkujacy post z typiara która narzeka że musi sobie zrobić jeść? xDDDDDDDD

Pytasz dlaczego tamta osoba jest gorsza. Otóż dlatego że marnuje prąd i czas ludzi swoim bezsensownym narzekaniem. #!$%@?ć malkontentów.
  • Odpowiedz
  • 2
to jest śmieszne jesli kogoś przerasta obieranie ziemniaków albo zrobienie obiadu i to niezależnie od płci. Co tacy ludzie jedzą? Mrożone pizze i kebsy?


@zsokiemowocowym Ryż, kasze, makaron. Rzadko gotowałem dla siebie, ale szkoda mi było czasu na ziemniaki.
  • Odpowiedz
Chwalenie się publicznie, że jest się nieudacznikiem, którego przerasta obranie ziemniaków


@S-Type: chyba w złym wątku umieściłeś ten komentarz. Tutaj nikt nie pisze, że nie umie obierać ziemniaków.
  • Odpowiedz
jest śmieszne jesli kogoś przerasta obieranie ziemniaków albo zrobienie obiadu i to niezależnie od płci. Co tacy ludzie jedzą? Mrożone pizze i kebsy?


@zsokiemowocowym: Mnie na przykład nie przerasta obieranie ziemniaków, ale tego nie znoszę, więc ziemniaków praktycznie nie jadam. Ze źródeł węglowodanów zostają jeszcze makarony, kasze, ryże i pieczywo.
  • Odpowiedz
@Logytaze no niestety coraz wiecej gotowców jest na półkach, trochę idziemy w ślady UK gdzie są specjalne sklepy tylko z żywnością przetworzoną i daniami instant. Nie jest to nic złego od czasu do czasu jak gotujesz normalnie i masz akurat ciężki dzień ale nie codziennie.
  • Odpowiedz
Co tacy ludzie jedzą? Mrożone pizze i kebsy?


@zsokiemowocowym: Tak, dokładnie. Mam znajomych, w tym mnóstwo kobiet, u których obiad, także dla dzieci, to odgrzewane gotowce z Lidla albo żabki, mrożona pizza czy o zgrozo vifon. A jak dziecko głodne to idzie na hot doga. I to nie są odosobnione przypadki. Wieczne tłumaczenie, że nie ma czasu, dzieciom smakuje i w ogóle taniej wychodzi.
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym

jesli kogoś przerasta obieranie ziemniaków albo zrobienie obiadu i to niezależnie od płci. Co tacy ludzie jedzą?


Słyszałeś o kaszy, ryżu czy makaronie jeżeli już tak koniecznie chcesz mieć w diecie węglowodany?
  • Odpowiedz
  • 0
Zwykły gównowpis dziewczyna zrobiła, a wy płaczecie jakby napisała jakąś bzdurę. Skoro nikt nie lubi, to skąd to dramatyczne tagowanie OPa sugerujące, że te lewaki i różowe paski to są idioci? I w sumie czemu według ciebie gównowpis na twitterze który nic nie kosztuje też jest "robieniem z siebie debila". Ani to nikomu nie szkodzi (w przeciwieństwie do komentarza prostaka który tak OPa rozbawił) ani nie jest czymś z czym sie nie
  • Odpowiedz
@Stan_Zapalny:

Nie no, meny z papieżem (żułtym XD hehe) to wyrafinowany humorek na portalu elity intelektualnej internetu.


A skąd papież w tym wątku?
  • Odpowiedz