Wpis z mikrobloga

@o__0: Justyna Klimasara przed skrobaniem ziemniaków

https://www.instagram.com/p/CouHJNpoMvu/

Justyna Klimasara, działaczka młodzieżowej SLD. Pani polityk chętnie pokazuje swoje wdzięki w internecie i już dorobiła się rzeszy fanów na Instagramie.

Wyborcza porażka, jaką podczas wyborów w 2015 roku zanotowała koalicja SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, wstrząsnęło całą lewą stroną polskiej sceny politycznej. Nowym szefem SLD został Włodzimierz Czarzasty, który zastąpił na tym stanowisku Leszka Millera. Być może notowania udałoby się odwrócić, siegając po takich polityków jak
ziuaxa - @o__0: Justyna Klimasara przed skrobaniem ziemniaków

https://www.instagram....

źródło: 331224277_888857365710414_356376260953440161_n

Pobierz
ziuaxa - @o__0: Justyna Klimasara przed skrobaniem ziemniaków

https://www.instagram....
  • Odpowiedz
którego przerasta obranie ziemniaków


@S-Type: Nie napisała, że ją to przerasta. Napisała, że to masochizm - a ja podzielam jej zdanie. Nie ma nic przyjemnego w obieraniu ziemniaków, tak jak nie ma nic przyjemnego w sprzątaniu czy praniu. Ot czynność, którą trzeba wykonać. Nawet jeśli lubi się gotować, obieranie warzyw jest w tym procesie często najmniej lubianą czynnością ;))
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@o__0 sam obrałem ziemniaki i uklepałem te #!$%@? mielone

@Wink trzeba być serio w #!$%@? leniwym i tępym, żeby przerastało Cię obieranie ziemniaków. Ale teraz lewaków przerasta nawet najprostsza praca i pewnie podcieranie dupy sprawia wam problemy fizyczne i psychiczne. To pewnie dla was podchodzi pod znęcanie i powinien to robić motłoch, a nie wielkie wykształcone Julki po psychologii i oskarki z "dobrych" domów xD
siwy-y - @o__0 sam obrałem ziemniaki i uklepałem te #!$%@? mielone 

 @Wink trzeba by...

źródło: temp_file11243194374170735

Pobierz
  • Odpowiedz
@PP20: Rozumiem, że jesteś jakimś fanatykiem ziemniaków, masz pół mieszkania #!$%@? ziemniakami i średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżące na ziemi skórki od ziemniaka skoro aż tak boli cię fakt, że umiejętność obierania ziemniaków nie jest w obecnych czasach czymś potrzebnym, a tym bardziej nie jest to ulubioną czynnością wielu osób i na podstawie czegoś takiego ludzi oceniasz.
  • Odpowiedz
@siwy-y:

trzeba być serio w #!$%@? leniwym i tępym, żeby przerastało Cię obieranie ziemniaków


Przecież w tym wątku nikt nie pisze, że przerasta go obieranie ziemniaków, ale jest to żmudne i męczące (a przynajmniej nożem, bez
  • Odpowiedz
@ZnajomyTwojejZony

@Ka4az ty masz jakiś gwóźdź wbity w mózg? Scrollowales moje wpisy do maja 2023 żeby zrównać mój śmieszkujacy post z typiara która narzeka że musi sobie zrobić jeść? xDDDDDDDD


Widzę, że lenny face w wiadomości zbyt ciężki do ogarnięcia. Wyluzuj, śmieje się chłopie. Marnuje prąd i czas mówisz, a siedzisz na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wink męczące dla Ciebie jest obranie kilku ziemniaków dla rodziny? xD z was to już serio są jakieś niedojdy życiowe. Jakbyś kiedyś miał obrać tone ziemniaków dla całego plutonu w wojsku, albo w głupiej restauracji to chyba poszedłbyś się wieszać xD
  • Odpowiedz
@fuurin: Jakie pół dnia? Obranie ziemniaków i usmażenie kotletów + w tym czasie jakaś zupka się w garnku gotuje, to max. 2-2.5h i jedzenia masz na dwa dni.
  • Odpowiedz