Wpis z mikrobloga

@KarnetNaGlony na głównej nie można powiedzieć nic złego o mężczyznach. Wykopki zachowują się jak znienawidzone przez nich samych radykalne feministki, tylko że w odwrotną stronę, i nawet tego nie dostrzegają.
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: reklama dobra, choć rozumiem, że w kontekście tego, że faceci pracują dłużej na emrytury kobiet i żyją krócej ogólnie to jak ktoś ma bliżej do emerytury niż dalej to tak trochę śmiech przez łzy. Gdyby było w drugą stronę, feministki składałyby już pozew.
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: to teraz sobie zsumuj, jakimi płatkami śniegu jest całe społeczeństwo, skoro masz 100% pewność że coś takiego skierowanego przeciwko kobietom wywołałoby gigantyczne oburzenie, nieporównywalne z tym.

Ja bym chciał żeby obie strony można było wyszydzać, ale czemu tylko jedna może być płatkami śniegu?
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: prawidłowo że chłopy tak reagują, bo jakby zrobić reklamę że kobiety żyją dłużej bo mniej pracują to by była sraka na pół kraju. Cieszę się że ludzie szanują sami siebie i nie pozwalają na podś#!$%@? i tyczy się to dwóch stron
  • Odpowiedz
  • 7
@KarnetNaGlony najpierw zobaczyłem te nagłówki na głównej i sobie myślę "oho, znowu szkalują mężczyzn".
A potem odpalam reklamę i widzę nawiązanie do memicznego obrazka, który lata po internecie i bawi od dawna xD
  • Odpowiedz
jakim płatkiem śniegu trzeba być żeby się zesrać o tą reklame xD przecież to jest mem


Oczywiście gdyby w takim samym kontekście reklama przedstawiała kobiety to byś się sam zesrał.

TY poprostu stoisz po innej stronie.

Reakcja chłopów z głównej bardzo słuszna a ty idź cucku przepraszać, że jesteś 'mężczyzną'
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony to chyba bardziej chodzi to o to że nie ma równowagi. Czyli jest domniemanie że nie pusciliby reklamy wyśmiewające kobiety i tu jest ból. Szczególnie w Polsce gdzie od dekad jest zgoda na systemowe dyskryminowanie mężczyzn
  • Odpowiedz