Wpis z mikrobloga

#wojna #ukraina #rosja #propaganda
Wszedłem sobie na otwartą grupkę na fb jakichś polskich sympatyków rosyjskich. No i jeden główny poster, to jakiś opłacony rusek co bodajże kradnie czyjeś zdjęcia. Lubi dodawać propagandowe posty, gdzie np. chciał uczcić śmierć turystów na krymie, co się opalali niedawno pod opl (na pewno kojarzycie). No i oczywiście ani on, ani ludzie w komentarzach nie widzą nic złego w działaniu rosji, a jeżeli ktoś zwraca uwagę, że rosja jest agresorem, że ona krym zabrała itd. to spotyka się z zaprzeczaniem, wyśmiewaniem i wywracaniem kota ogonem, że TO NATO JEST ORGANIZACJĄ PRZESTĘPCZĄ XDDDD Część tych ludzi to może fejki, część jakieś korzenie rosyjskie ma, ale tam nawet polacy sobie chwalą rosje i potępiają Ukrainę... Jakby ja wiem, że nie raz latają screeny z twittera co ludzie wypisują, ale takie samo zderzenie się z tym, że twoi rodacy podpisują się imieniem i nazwiskiem pod czymś takim, zwłaszcza co przeszliśmy z tymi orkami, a co teraz znoszą Ukraińcy....eh, więcej tam nie wchodzę, to nie na moje nerwy xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dobruywaldios jacyś kamraci, brauniści, ewentualnie przegrywy życiowe, co swój przegryw usprawiedliwiają tym, że Ukraińcy bez języka zabrali jakąś prostą niewykwalifikowaną robotę i przez nich nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z ich wykształceniem.
  • Odpowiedz