Wpis z mikrobloga

Zajebisty xD jest obecnie proces prowadzeni dyskusji na temat tego w jakim kierunku zmierza obecnie Europa. Wszystko sprowadzisz, do tego ze winna jest potężna, wspaniała Mateczka Rosja, z Wladimirowiczem na czele. R--------e wielkiej Brytanii, bo przedszkole pomyliło się murzynowi, z kuchnią i słusznie wybuchły przez to rozruchy. Czy winna jest nieodpowiedzialna polityka migracyjna? Może socjalna? Zawiodły służby? Nieeee xD przecież źródła rozruchów są w Moskwie. To samo w Europie. W-----a cię postawa Ukraina, względem polski, denerwują cię Protesty rolników, protesty anty-imigranckie, a może j----y zbrodniarzu jesteś przeciw ideologia lgbt, aborcji i temu żeby ludzie identyfikowali sie jako sprzęt AGD. Na bank lekcje destabilizacji państwa brałeś w siedzibie KGB. Masz wątpliwości co do polityk klimatycznej? Nie chcesz więcej płacić za prąd, ciepło, paliwo, ocieplanie budynków żeby dostawać ich do dyrektyw, mimo ze planeta niby płonie i c--j ci z tego bo w zimę będzie 20 stopni? Putin już szykuje dla ciebie order lenina, za dzielna służbę xD. Wszędzie moskiewska agentura. Tymczasem, zajebista agentura zachodnia, która przesiąknięte są moskiewskie salony, nie potrafi cesarzowi zorganizować udanego puczu, albo rozruchów. Niby kibli niet, ale sposobów oddzialowywania na cesarza tez nie ma. Nawet z kartoflanymi królem sie nie udało kilka lat i protesty porozjeżdżał czołgami, a organizatorów zmusił do emigracji lub pozamykał. Nawet super majdan, zorganizowany i opłacony przez zachód spłynął krwią, przez kilku Zajcewów, z SVD. Zachód albo nie, może nic, albo bierne sie temu przygląda, żeby spełnić zadania swoich mocodawców, pytaniem jeśli tylko gdzie i kim oni są.

#bekazlewactwa #rosja #ukraina #wojna #protest
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biali angielscy patrioci, palą hotel uchodźców, bo czarny brytyjczyk zamordował trójkę dzieci.


@czemuztak: W zasadzie to powinno brzmieć "wku...wieni sytuacją migracyjną Brytyjczycy chcą spalić hotel migrantów, bo 17-letni syn rwandyjskich migrantów, którzy raczej się nie asymilują, zamordował nożem trójke dzieci i wiele innych ranił."

Tak tylko mi się skojarzyło - czarni amerykańscy mieszkańcy plądrują i palą amerykańskie miasta bo czarny, naćpany recydywista zmarł podczas zatrzymania przez policję. Potem pół świata
  • Odpowiedz
@czemuztak: W zasadzie to powinno brzmieć "wku...wieni sytuacją migracyjną Brytyjczycy chcą spalić hotel migrantów, bo 17-letni syn rwandyjskich migrantów, którzy raczej się nie asymilują, zamordował nożem trójke dzieci i wiele innych ranił.


@Grzes_i_worek_piasku: ale to ty wymyśliłeś xddd

ps: nie wiem jak Twój angielski,
czemuztak - >@czemuztak: W zasadzie to powinno brzmieć "wku...wieni sytuacją migracyj...
  • Odpowiedz
ale to ty wymyśliłeś debilu xddd


@czemuztak: Co wymysliłem? Że brytole są wku..wieni polityka migracyjną, tak jak większość ludzi w Europie? Że to był 17 latek? Że był synem rwandyjskich migrantów? Że migranci się nie asymilują? Czy tez to że zamordował i ranił dzieci? Cóż takiego nie jest zgodne z prawdą?
  • Odpowiedz
@Grzes_i_worek_piasku: Nie brytole, tylko część brytoli. Zapraszam do internetu, możesz zobaczyć sobie dwie strony tego konfliktu. Normalnie ludzie są zszokowani, brytyjczycy (czarni, brązowi) z 2,3 pokolenia boją się wyjść z domu, bo teraz każdy nie-biały może być zaatakowany.

Wymyśliłeś sobie historię, że jego rodzina prawdopodobnie się nie asymilowała? Podaj mi jakiś dowód na to, że tak się zachowywała jego rodzina. Nie masz takiego dowodu, po prostu napisałeś rasistowski wysryw, nic
  • Odpowiedz
Nie brytole, tylko część brytoli. Zapraszam do internetu, możesz zobaczyć sobie dwie strony tego konfliktu. Normalnie ludzie są zszokowani, brytyjczycy (czarni, brązowi) z 2,3 pokolenia boją się wyjść z domu, bo teraz każdy nie-biały może być zaatakowany.


Wymyśliłeś sobie historię, że jego rodzina prawdopodobnie się nie asymilowała? Podaj mi jakiś dowód na to, że tak się zachowywała jego rodzina. Nie masz takiego dowodu, po prostu napisałeś rasistowski wysryw, nic więcej. Czy wszyscy imigranci się nie asymilują? Mieszkałem 10 lat w uk, to co napisałeś, to jest tak płytkie patrzenie na sprawę, że nie chce mi się dalej dyskutować. Edytowałem wcześniejszy post, bo pomyślałem, że może nie jesteś debilem. Ale jesteś, patrzysz powierzchownie na cały problem, racjonalizujesz, wypaczasz fakty, albo sam je dopisujesz.


@czemuztak:
Nie zakrzywiaj rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszedłem w
  • Odpowiedz
jego rodzina prawdopodobnie się nie asymilowała? Podaj mi jakiś dowód na to, że tak się zachowywała jego rodzina. Nie masz takiego dowodu, po prostu napisałeś rasistowski wysryw, nic więcej.


@czemuztak: Jak imigrant o--------i jakas akcje to trzeba spalic zywcem wszystkich o innym kolorze skory, jak bialy prawaczek rozstrzela szkole to jest tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka, trzeba go wspierac i robic zbiorki.
I nie, wcale ruskie farmy trolli nie podzegaja do destabilizacji sytuacji, tarć na poziomie swiatopogladowym, a potem alienacji pewnych srodowisk, ktore daja upust swojej frustracji, i mowie to i o prawej i o lewej stronie, domowa wojenka "my vs oni", bo jedni nie chca kosciola, a inni tego zeby 2 facetow sie calowalo na lawce w parku, wcale nie jest komus na reke xD

planeta
  • Odpowiedz
@harrame: informację, jako ten nożownik z Southport był uchodźcą szukającym azylu, był pro-rosyjski channel13, z tego co kojarze, potem podał to Robbinson i Farage.... Tylko debil może myśleć, że te łyse półgłówki rozumieją kto nimi steruje ;-)
  • Odpowiedz
Sprawdź sobie która narodowość po albańczykach jest nr 2 w wiezieniach w uk ;-)


@czemuztak: Polacy? Bo jest ich najwięcej wśród migrantów? No i czemu są drudzy, za Albańczykami których jest mniej na wyspach? ( )

Tylko co to zmienia odnośnie tego co napisałem powyżej? "wszystkie zamachy terrorystyczne, które miały miejsce w ostatnich latach, przeprowadzone zostały albo przez osoby, które przyjechały do Wielkiej Brytanii, albo mają imigranckie korzenie, a we wszystkich przypadkach sprawcy
  • Odpowiedz
@czemuztak: nie czarny, tylko brązowy, muzułmański. Ojciec imigrant, on z pierwszego pokolenia urodzonego w WB, więc brytyjczyk z niego tylko w dokumentach. Co zresztą widać po wybitnej asymilacji. To tak w kwestii sprostowań.
A jeśli myślisz, że te zamieszki są efektem tylko tego jednego incydentu, a nie długotrwałej, wrogiej brytyjczykom polityki, to... no cóż, chyba żadne dowody nie zmienią twojego zdania.
  • Odpowiedz
@JozefMatlab: rozumiem, że dla ciebie czarni brytyjczycy na olimpiadzie, których starzy nie urodzili się w WB to też "nieasymilujący się" imigranci? xddd typie, ja mieszkałem w UK, wiem kto i co tam nakręca te protesty. Ale byś musiał troche rozumieć świat, który tak bardzo chcesz mi tłumaczyć. Farage wyr*l brexitowców, tak jak teraz wyr** "far right" ;-)
  • Odpowiedz