Wpis z mikrobloga

Polacy są niesamowici. Gdybyśmy mieli takiego kogoś jak Francja, czyli Leona Marchanda, który zdobył 4 złote medale na tych Igrzyskach, i on apelowałby o przyłączenie Polski do rosji, a ja bym to skrytykował, to p0laczki pisałyby, żebym zamknął ryj i nie mieszał polityki do sportu, a on jest taki fajny i tyle dla Polski zrobił xDDD

Taki wniosek, patrząc na to jak p0laczki bezkrytycznie łykają pato-Julkę z Konfederosji, tylko dlatego, że przywiezie do Polski srebrny medal. Żałosne. Jeszcze co niektórzy z tych gamoni pluli na Świątek tylko dlatego, że solidaryzowała się z naszymi sąsiadami napadniętymi i mordowanymi przez zbrodniczy reżim. Jesteście dnem.

#paryz2024 #boks #konfederacja #ukraina #wojna #rosja #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours:

Więc Julka jeśli będzie miała inne poglądy niż Ty, to automatycznie będzie pato? :) A może miałaby robić taką aktywność w mediach, jak Ty robisz na wykopie? ;)
  • Odpowiedz
@Gours: To ty jesteś takie samo denko tylko w lustrze, z drugiej strony. Pewnie trollujesz bo trudno mi ogarnąć taką głupotę. A nie czekaj, użyłeś porównania quazi hiperbolicznego zestawiając czterokrotnego mistrza olimpijskiego z Francji będącego np Polakiem, że jakoby on miał namawiać do przyłączenia Polski do Rosji, z 20 latką popierającą Konfederację. To ja nie powinienem mieć wątpliwości.
  • Odpowiedz