Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Wam jest do śmiechu, że Ukraińcy wjechali w Rosję, ale mnie nie do końca. Doktryna jądrowa Rosji stanowi, że w przypadku zagrożonej integralności terytorialnej Federacyji Rosyjskiej, ta może użyć broni atomowej. A Ukraina właśnie to robi. Po c--j tak igrać? Co ten rajd daje? Na moje to przekraczanie pewnych czerwonych linii.
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@25425487: Moskwa Pieter Krasnodar, typie znam ukraińców, większość ma tam rodziny i na serio żyje im się lepiej niż tu / podobnie, nie wiem popatrz jakie samochody tam jeżdżą, a jakie u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) zarabiając te 3-4k $ napewno żyje się dużo lepiej niż u nas, można jeszcze myśleć o czymś, a w Polsce to teraz nawet mieszkania nie kupisz, za 100k$ w
  • Odpowiedz
@karetpoker: z wami ruskimi trollami jest fajnie, bo zawsze można was wyczuć, albo przez ten ohydny wschodni akcent w mowie albo przez błędy i rusycyzmy w piśmie albo przez przenikliwy smród onuc i czosnku w realnym świecie
  • Odpowiedz
@karetpoker ale ten wjazd to odezwa narodu rosyjskiego, już planowane jest przeprowadzenie referendum o przyłączeniu regionu Kurskiego do Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@karetpoker: Druga najsilniejsza armia świata nie może sobie poradzić z jednym z najbiedniejszych krajów Europy. Rajd kilkuset żołnierzy faktycznie zagraża istnieniu kacapii xDDD
Przecież ruscy są żałośni i śmieszni jednocześnie xD
  • Odpowiedz
@karetpoker: Chciałbym tylko zauważyć że według Moskwy terytorium Federacji Rosyjskiej to równiez Krym, obwody Doniecki i Ługański oraz Chersoński.....
Także teza o naruszeniu intergalności terytorium RF jest błędna ;)
Poza tym.... gdyby mieli użyc atomu to juz dawno by to zrobili. Atomu to by użyli gdyby Hameryka z Wujkiem Bidetem wjechała a podczas konfliktu konwencjonalnego tego nie zrobią, to by było przyznanie sie że ich siły zbrojne nie sa w
  • Odpowiedz
@karetpoker: Nie ma żadnego celu na Ukrainie, który Rosja chciałaby zniszczyć, a nie byłaby w stanie tego zrobIć używając wyłącznie konwencjonalnej broni.

Zresztą użycie broni atomowej w XXI w. to świetny sposób żeby Rosja pozbyła się ostatniego wartościowego współpracownika (Chiny), a Zachód zyskałby znacznie lepszy powód do wsparcia Ukrainy wielokrotnie mocniej, na co pewnie naciskaliby sami wyborcy.
  • Odpowiedz
W ogóle wyzywanie rosji od lumpów mnie śmieszy niezmiernie bo oni żyją w ichnim TOP3 na dużo wyższym poziomie niż my,


@barber-barberski: ilu ich żyje na wyższym poziomie? 5 milionów? 10? Czyli 3% do 7%? I to tych spotykasz poza Rosją. Mieszkańców Moskwy i Petersburga i kacyków z prowincji. Bo jakieś 70 - 100 milionów żyje jak za cara...
  • Odpowiedz