Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Wam jest do śmiechu, że Ukraińcy wjechali w Rosję, ale mnie nie do końca. Doktryna jądrowa Rosji stanowi, że w przypadku zagrożonej integralności terytorialnej Federacyji Rosyjskiej, ta może użyć broni atomowej. A Ukraina właśnie to robi. Po #!$%@? tak igrać? Co ten rajd daje? Na moje to przekraczanie pewnych czerwonych linii.
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@karetpoker Lol, czyli jak ruska kogoś atakuje to trzeba się od razu poddać bo ma broń jądrową? I jak zmieni sobie doktrynę że używa broni jak ktoś zabija jej żołnierza to ruscy będą nietykalni? Dlaczego jeszcze tego nie zrobili?
  • Odpowiedz
@karetpoker

Co ten rajd daje? Na moje to przekraczanie pewnych czerwonych linii.


Dokładnie po to. Pokazanie, że można w nich wjechać i nic nie zrobią.

Dzięki temu zachód odblokuje im możliwość użycia swojego sprzętu do ataku na cele w Rosji.
  • Odpowiedz
@karetpoker

Tak samo jak w Grze o Tron, Targeryanowie mieli smoki i robili, co chcieli w Westeros.


Obejrzyj do końca. W końcu dobrali im się do tyłka.

Przez pewien czas mogli robić co chcieli, ale przesadzili.
  • Odpowiedz
Na moje to przekraczanie pewnych czerwonych linii.


@karetpoker: Użycie broni nuklearnej przez ruskich na pewno nie będzie przekroczeniem żadnej lini a świat przytaknie że mieli prawo bo im Ukraińska armia zrobiła wjazd na terytorium PODCZAS WOJNY.
  • Odpowiedz
Wam jest do śmiechu, że Ukraińcy wjechali w Rosję, ale mnie nie do końca.


@karetpoker: od kiedy?

Doktryna jądrowa Rosji stanowi, że w przypadku zagrożonej integralności terytorialnej Federacyji Rosyjskiej, ta może użyć broni
  • Odpowiedz
@karetpoker mówisz o historii przed Grą o Tron? Bo w trakcie, to Daenerys miała 3 smoki i nie końca mogła robić co chciała. Jednego smoka zabili z włóczni, drugiego z wielkiej kuszy i został jej jeden. Spróbowała zrobić co chciała, spaliła miasto, ale w końcu ją zabił Snow, bo była szalona.
  • Odpowiedz