Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

Wam jest do śmiechu, że Ukraińcy wjechali w Rosję, ale mnie nie do końca. Doktryna jądrowa Rosji stanowi, że w przypadku zagrożonej integralności terytorialnej Federacyji Rosyjskiej, ta może użyć broni atomowej. A Ukraina właśnie to robi. Po #!$%@? tak igrać? Co ten rajd daje? Na moje to przekraczanie pewnych czerwonych linii.
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wam jest do śmiechu, że Ukraińcy wjechali w Rosję, ale mnie nie do końca. Doktryna jądrowa Rosji stanowi, że w przypadku zagrożonej integralności terytorialnej Federacyji Rosyjskiej, ta może użyć broni atomowej. A Ukraina właśnie to robi. Po #!$%@? tak igrać? Co ten rajd daje? Na moje to przekraczanie pewnych czerwonych linii.


@karetpoker: pewnie Putin teraz wyśle w końcu to prawdziwe wojsko, czołgi T-14 Armata, Su-57 i za trzy dni defilada
  • Odpowiedz
Utrzymują cały arsenał nuklearny za grube miliardy, żeby nigdy go nie użyć?


@karetpoker: dokładnie tak. broń atomowa nie służy po to żeby jej kiedykolwiek użyć w konflikcie tylko żeby straszyć nią wroga
  • Odpowiedz
@karetpoker: a co jeśli Ukraina ma już wkalkulowany taktyczny wybuch gdzieś na swoim terenie i pod to grają? Korzyści ze zjednania sobie międzynarodowej pomocy i przyszle gwarancj nienaruszalności terytorialnej byłyby ogromne.
Tak tylko gdybam. Musieliby zupełnie zignorować USA i pójść va banqe
  • Odpowiedz
@KwadratPolski: niby jakiś tam mały procent jest szans, o ile te atomówki w ogóle działają i nie jebną przed wylotem. Pewnie fiutin z nożem na gardle by wpadł na pomysł użycia atomu, ale wierzę że jego ludzie prędzej go zabiją niż na to pozwolą.
  • Odpowiedz
Doktryna jądrowa Rosji stanowi, że w przypadku zagrożonej integralności terytorialnej Federacyji Rosyjskiej, ta może użyć broni atomowej.


@karetpoker: Rosja nie ma ani jednej sprawnej głowicy nuklearnej.
  • Odpowiedz
  • 1
@karetpoker: да, Сашка, да. и коровы летают, и собаки будут давать молоко. Won ruska swołocz!
  • Odpowiedz
@karetpoker: W ogóle wyzywanie rosji od lumpów mnie śmieszy niezmiernie bo oni żyją w ichnim TOP3 na dużo wyższym poziomie niż my, ale dobrze się poczuć lepiej mając w głowie obrazki z dalekiej syberii z początku lat 90tych. A potem jedziesz do tajlandii / dubaju na bali a tam sami ruscy i to ichni mittelklass, bo oligarchowie to rozgrywają europę zachodnią i mieszkają w Londynie, ale u nas nie mogą
  • Odpowiedz