Wpis z mikrobloga

Jak nie rozumiesz co jest nie tak z pomówieniami to niestety nie pomogę, bo tego uczą rodzice swoje dzieci w wieku jakichś mniej więcej sześciu lat. Że do ciebie nie dotrę to już też zrozumiałem, zadowolę się zatem tym, że pierwszy mój komentarz wisi zaraz pod twoim wiec jak ktoś będzie śledzić dyskusję to szybko się zorientuje że wymyślasz i nie masz pojęcia o czym mówisz. Także krzyż na drogę i bez
  • Odpowiedz
@plackojad
Przypominam że kolorowi w sporcie służą do ocieplania wizerunku imigracji i ten argument działa nawet na sebków-kiboli z dwucyfrowym IQ, bo jak szczela gole to "nasz murzyn jest dla nas biały". W UK robią propagandowe kampanie że bez imigrantów angielska drużyna by nie istniała. Więc sorry, wolałbym żeby polska drużyna zdobyła nawet gorszą pozycję, ale w polskim składzie, bez jakiegoś afrokubańskiego spadochroniarza który posłuży jako argument na rzecz wpuszczania obcych.
Fennrir - @plackojad
Przypominam że kolorowi w sporcie służą do ocieplania wizerunku ...

źródło: GR0_jSpWUAANwq3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@djtartini1 Olisadebe swego czasu znalazł się w top 100 FIFA danego roku, nie był absolutnie średniakiem tylko, jak na naszą półkę krajową, był top. Nie kłam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
ięc sorry, wolałbym żeby polska drużyna zdobyła nawet gorszą pozycję, ale w polskim składzie, bez jakiegoś afrokubańskiego spadochroniarza który posłuży jako argument na rzecz wpuszczania obcych.


@Fennrir: Leon jest akurat kapitalnym przykładem jak powinna imigracja wyglądać. Mówi po polsku, tutaj wychowuje dzieci, pracuje napędzając gospodarkę. Tak naprawdę masz problem nie z migracją, tylko z jego kolorem skóry, bo jesteś zwykłym rasistą i marzy ci się białe społeczeństwo.
  • Odpowiedz
  • 1
@plackojad: jak dla mnie to jest lecenie w ciula. Każdy może sobie zaimportować murzyna, a w igrzyskach chodzi jednak o coś innego.

Jednak francuz to powinien mieć dziadka który montował hydro zawieszenie w starych Citroenach, prapradziadka który walczył za Napoleona i pradziadka który kolaborował z rządem Vichy, a Polak kartoflaną mordę I dziadka rozstrzelanego przez Niemców. Takie przerzucanie się importowanymi chińczykami i murzynami to żart z idei igrzysk.
  • Odpowiedz
  • 0
@Merytoryk
Nie "marzy mi się" tylko Polska JEST białym społeczeństwem i tak powinno pozostać. Nie potrzeba takich wrażeń jak na zachodzie gdzie czarni narzekają że jakieś dziedziny życia są "za białe" i domagają się parytetów, a jak dojdzie do jakiegoś incydentu z policją to winny domyślnie jest "systemowy rasizm" i są rozróby. Nawet gdyby robić selekcję imigrantów to nie ma żadnej gwarancji że ich dzieci czy wnuki a nie będą odpіerdalały
  • Odpowiedz