Wpis z mikrobloga

@djtartini1 to się nie zgadza ze nie rozwiódł się z żoną zaraz po zakończeniu kariery tylko pięć lat później, nie udawaj debila ze pisząc „zaraz” to miałeś na myśli i że nie próbowałeś tu pchać narracji jakby pograł, skonczyl więc rozwiódł się i #!$%@?, bo tak nie było.

Że był dużo starszy to nie skomentuję bo urojenia to zostawiam psychiatrom.
  • Odpowiedz
pisząc „zaraz” to miałeś na myśli i że nie próbowałeś tu pchać narracji jakby pograł, skonczyl więc rozwiódł się i #!$%@?, bo tak nie było.


@Agent007cm: No z mojej perspektywy tak było, bo widac, że jestem od ciebie starszy i 2 lata czy 5 to bez znaczenia.( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaś obrażanie mnie i ad personam w takiej gówno sprawie zachowaj dla siebie- zaś plaga starszych
  • Odpowiedz
@djtartini1 pruje się bo pieprzysz głupoty i jak stara baba na straganie powtarzasz plotki z dupy i swoje własne wynurzenia i przeinaczenia o bardzo fajnym gościu który dał kupę radości Polakom i który swojego czasu miał tu ogromną rzesze kibiców. Takie trudne że musisz pytać?

No wiadomka jak wiele było problemów z murzynami to nie zaszkodzi pooczerniac kogoś jeszcze.
  • Odpowiedz
No wiadomka jak wiele było problemów z murzynami to nie zaszkodzi pooczerniac kogoś jeszcze.


@Agent007cm: ale jak pooczerniać- wybrał Nigerię zamiast Polski- był najemnikiem, nigdy nie był Polakiem.
  • Odpowiedz
@plackojad: Jakim cudem on może grać w naszej reprezentacji jak nie ma w rodzinie nikogo z Polski i po prostu się do nas przeprowadził, a grał już dla Kuby?
  • Odpowiedz
@furcio a siatkówce i ręcznej możesz sobie kupić cały team żeby dla ciebie grał, tak jak np zrobił Katar. Sa tylko jakieś ograniczenia co do kilku zmian barw narodowych w krótkim czasie.
  • Odpowiedz
sugerując, że oszukiwał co do wieku, ogarze xd moze trochę przystopuj z piciem do wykopu jak już zdarzyłeś zapomnieć o czym sam pisałeś trzy minuty temu xd


@Agent007cm: No, ale jeśli oszukiwał to co? a jeśli nie- to też co z tego? Kompletnie bez znaczenia- wybrał Nigerię, a nie Polskę, a ciągle temu zaprzeczasz.
  • Odpowiedz
@djtartini1 nigdzie nie zaprzeczyłem, że wybrał Nigerię zamiast Polski, chorobliwy mitomanie, znowu wymyślasz jakieś rzeczy z dupy, które się nie wydarzyły.

Jak nie rozumiesz co jest nie tak z pomówieniami to niestety nie pomogę, bo tego uczą rodzice swoje dzieci w wieku jakichś mniej więcej sześciu lat. Że do ciebie nie dotrę to już też zrozumiałem, zadowolę się zatem tym, że pierwszy mój komentarz wisi zaraz pod twoim wiec jak ktoś
  • Odpowiedz