Wpis z mikrobloga

Ostatnio często widzę młode kobiety chodzące w obcisłych bluzkach ale bez staników. Pierwsza myśl "hehe cycunie" ( ͡º ͜ʖ͡º). Potem "no nie będę się gapił chamsko babce na cycki" i znajduję bardzo ciekawy krzaczek albo chmurkę.
Co to o tym myśleć? Z jednej strony babka zadowolona i może jej tak wygodnie. Ja zadowolony bo popatrzę na piersi. Z drugiej strony, nie wiem nawet jak to opisać, to takie trochę nieeleganckie(?), niezręczne(?). Takie trochę tabu jak ktoś z częściami intymnymi chodzi na wierzchu.
Ale patrząc inaczej, jeżeli jako społeczeństwo przestaniemy seksualizować piersi, to skończy się w jakimś stopniu molestowanie na tym polu. Może troglodyci zaakceptują w końcu matki karmiące dzieci piersią (to jest temat rzeka).
Ale znowu dziewczyny w takim stroju nie powinny mieć pretensji kiedy ktoś się gapi. Każdy zerknie. Piersi widać z daleka i przykuwają uwagę wszystkich.

Co o tym sądzicie?
#rozowepaski #cycki
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zomg: A próbowałaś dobrać stanik u specjalsty w dobrym sklepie. Też tak kiedyś miałam, że ściągnięcie stanika było najlepszym momentem dnia, a teraz mam takie wygodne, że w ogóle ich nie czuć, a piersi są dobrze podtrzymane i nie skaczą, nie bolą tak jak chodzę bez.
  • Odpowiedz
IMO jako gatunek jesteśmy tak upośledzeni pod kątem rozmnażania, przychodzi nam to tak ciężko i wolno. Tak słabo idzie rozwój małego człowieka, że zwracamy uwagę na cechy płci przeciwnej które będą pomocne w tym procesie. Widząc duże piersi myślimy podświadomie, że ta samica ma czym wykarmić nasze dzieci. Widząc szerokie biodra i krągłą pupę myślimy: no, ta to ma czym rodzić. W drugą stronę kobiety myślą podobnie: duży samiec ochroni i zapewni
  • Odpowiedz
@Radroth: Bez kitu, zabrzmię jak dziaders ale serio, za moich czasów (15+ lat temu) dziewczyny się ubierały do szkoły niezbyt atrakcyjnie, jakby były 40 letnimi grażynami. Zapamiętałem tylko z mojej klasy dwie dobre atencjuszki co ubierały się mniej więcej tak jak laski teraz tzn krótka spódniczka, krótki top z dekoltem i czasem też bez stanika, to nie było chwili, żeby nie podbijał do nich jakiś cwaniak xD A one się
  • Odpowiedz
@kartofel karmiące matki przeszkadzają nie dlatego, se faceci dostają drągala jak zobaczą cycka, tylko dlatego, że nie chcą oglądać cudzego cycka przy jedzeniu. Tak sądzę.
  • Odpowiedz
@kartofel: kobiety sie lubia #!$%@?, my se lubimy popatrzec, nikt tego nie zmieni, a jak trafią na psychola to je zgwałci i tyle, to też nie jest kwestia edukowania mężczyzn XD, tylko jesteś fajną cipcią to se uważaj, bo to, że żyjesz w 'cywilizowanym' europejskim kraju to nie znaczy, że nie istnieją zwyrole. Zwyczajnie przyciągacie wtedy jego uwage ubierajac sie jak #!$%@?
  • Odpowiedz
to w takiej wlasnie rzeczywistosci zyjemy i te kobiety o tym wiedza


@zbrodnia_i_kawa: ale nie mająobowiązku tego akceptować. Normy kulturowe są po to, żeby je zmieniać. A jak ktoślubi konserwatywne podejście, to niech zda sobie sprawę, że "Zawsze tak było", że się te normy zmieniało :)

Jeśli nie zdaje, to jest głupia i nie wyciąga
  • Odpowiedz
Czy to świadczy, że genitalia nie mają znaczenia seksualnego?


@Mirkosoft: Genitalia mają znaczenie seksualne ponieważ... Są narządami seksualnymi. Natomiast piersi nie pełnią, są pokarmem dla młodych. Są takim samym narządem jak każdy inny, jak sam zauważyłeś, typu włosy, czy jakakolwiek inna cecha świadcząca o dobrym zdrowiu i wyłącznie od danej kultury zależy czy będzie postrzegany jako seksualny czy nie. Jeśli cokolwiek genetycznie miało mieć wpływ na dobór naturalny kobiet z
  • Odpowiedz
Genitalia mają znaczenie seksualne ponieważ... Są narządami seksualnymi. Natomiast piersi nie pełnią, są pokarmem dla młodych.


@zbrodnia_i_kawa: Nie. Kobiece piersi są unerwione w bardzo podobny sposób do genitaliów i ich stymulacja wydziela u kobiet te same hormony i reakcję w mózgu co stymulacja genitaliów.

Źródło:
  • Odpowiedz
@kartofel myślę, że większość facetów przestałaby dywagować w tym temacie gdyby musiała ponosić stanik podczas upałów. Moja zakłada w zasadzie tylko do pracy. To, z jaką ulgą go zdejmuje po powrocie mówi samo za siebie.
  • Odpowiedz
@Paula0404: Autyzm tak ma, że nie lubi metek ani staników ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam dwa bezszwowe na specjalnie okazje i tyle. Mam małe/średnie, fajnie sterczące cycki i niepotrzebna mi żadna zbroja żeby je podtrzymymać. Jeszcze na dodatek ile hajsu się buli za takie dopasowanko.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: czytaj ze zrozumieniem, podkreślałam, że nie chodzi o obleśne gapienie, a patrzenie. I patrzeniu zupełnie nie ma się co dziwić - to samo byłoby w wypadku mężczyzny z dobrą sylwetką bez koszulki, ten sam mechanizm. Albo złą, efekt ten sam.

Ubierasz prowokujący strój to się licz ze spojrzeniami. Jadąc do krajów arabskich dostosowujesz się do panującej tam normy, tak samo tutaj norma jest taka, że epatowanie seksualnością nie jest
  • Odpowiedz