Wpis z mikrobloga

Ostatnio często widzę młode kobiety chodzące w obcisłych bluzkach ale bez staników. Pierwsza myśl "hehe cycunie" ( ͡º ͜ʖ͡º). Potem "no nie będę się gapił chamsko babce na cycki" i znajduję bardzo ciekawy krzaczek albo chmurkę.
Co to o tym myśleć? Z jednej strony babka zadowolona i może jej tak wygodnie. Ja zadowolony bo popatrzę na piersi. Z drugiej strony, nie wiem nawet jak to opisać, to takie trochę nieeleganckie(?), niezręczne(?). Takie trochę tabu jak ktoś z częściami intymnymi chodzi na wierzchu.
Ale patrząc inaczej, jeżeli jako społeczeństwo przestaniemy seksualizować piersi, to skończy się w jakimś stopniu molestowanie na tym polu. Może troglodyci zaakceptują w końcu matki karmiące dzieci piersią (to jest temat rzeka).
Ale znowu dziewczyny w takim stroju nie powinny mieć pretensji kiedy ktoś się gapi. Każdy zerknie. Piersi widać z daleka i przykuwają uwagę wszystkich.

Co o tym sądzicie?
#rozowepaski #cycki
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kartofel: raz w życiu poszłam do pracy bez stanika (złamałam mostek, jeszcze nie wiedziałam że mam złamany, nie byłam w stanie założyć stanika), sukienka była gruba sam biust nie prześwitywał ale po kształcie było widać, że nie układa się jakby był stanik.
Ten dzień przeważył o zmianie roboty, bo creep (kumpel szefa nie do ruszenia) co dawał dziwne komentarze zaczął mi kłaść ręce na ramieniu. XD

Nie wiem gdzie te
  • Odpowiedz
@kartofel zacznijmy chodzić na golasa najlepiej. To społeczeństwo seksualizuje #!$%@? i #!$%@?. Wgl seks jest obrzydliwy i jak tylko zaczniemy się rozmnażać przez mitoze to wszelkie problemy będą rozwiązane
  • Odpowiedz
Na ulicy - niech sobie chodzą
Ale jak spotykam takie na recepcji to mam negatywne emocje. Jak pracuje się z klientem to nie powinna jedna z drugą pokazywać wentyle przez bluzkę bo przyszedłem załatwiać sprawy a nie starać się nie patrzeć na te odstające wentyliska
  • Odpowiedz
  • 2
@Puuch12 no średnio profesjonalnie.

EDIT:
W sumie chorą sytuacja. Babeczka eksponuje piersi, a ty się stresujesz żeby nie patrzeć, żeby jej nie urazić jakoś. Chociaż tak jesteśmy zbudowani, że chcemy się gapić. To nie fair zachowanie, zwłaszcza jeżeli kobieta ma świadomość tego co robi.
  • Odpowiedz
@kartofel Ja mam problem z nie patrzeniem na laski w bikini wtedy cięzko mi walczyć. Z julczyskami z wnetylami na wierzchu nie mam problemu bo mi się to jakoś nie podoba i zawszę robię zdegustowaną minę tylko to działa tak że jak coś się wyróżnia u danego człowieka to automatycznie to widzisz. Np irokez u punków, zajebisty zakręcony wąs u drwala, jakiś dodatek do ubioru kobiety który przykuwa uwagę - tak
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: dużo problemów rozwiąże, nie dość że seks przestanie być potrzebny i zaczniemy się po prostu dzielić na 4 co też z automatu demografie o którą masa tutaj płacze naprawi to na deser jeszcze zredukuje liczbe chromosomów w potomstwie dzięki czemu moderacja wykopu będzie mogła mieć zdrowe dzieci. Where wady?
  • Odpowiedz
@kartofel:
Imo dorosła baba jest świadoma i niech sobie chodzi jak chce, ale jak gówniary tak chodzą, to ja się pytam gdzie rodzice i kadra nauczycielska? Jak za dzieciaka mnie to #!$%@? tak teraz uważam, że mundurki w szkole to był świetny pomysł i mogłyby wrócić.
Druga sprawa która mnie denerwuje, to czemu ja mam szukać krzaczków czy chmurek? Okej, nie gapię się chamsko babie na cyce, ale co to
  • Odpowiedz
@kartofel: Na plażach nudystów albo w niektórych termach, gdzie chodzi się nago, etykieta jest taka, że zerknięcie jest ok, ale gapienie się czy komentowanie nie jest ok. Myślę, że można to też zastosować w opisanej przez ciebie sytuacji. Jest też trochę tak, że takie piersi bez stanika zwracają uwagę, bo widać je rzadko - gdyby chodzenie bez stanika stało się normą, to nie rzucałyby się aż tak w oczy.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: @kartofel To nie kultura a ewolucja uczyniły z piersi organ seksualny. Żaden inny ssak nie ma odpowiednika kobiecych piersi. Tylko 3 ssaki z pewnością uprawiają seks dla przyjemności (według teorii jeszcze kilka, głównie małp), ale na pewno delfiny, szympansy bonobo oraz ludzie. Z tych wszystkich zwierząt tylko ludzie eksponują własny tors i regularnie uprawiają seks w pozycji frontalnej. W antropologii prawie nie występują oczywiste odpowiedzi, ale mamy tutaj
  • Odpowiedz
@kartofel: Eeee.. Nienawidze staników, to jest tak w cholere niewygodne. Spróbujcie sobie ubrać taki stelaż na klate i chodzic w tym caly dzień. Bardzo się cieszę, że coraz więcej kobiet ma to w dupie. Noszę naklejki na sutki i nie chodzę w obcislych bluzkach do pracy.
Pamiętacie modę męską z lat 50tych? To było nie do pomyślenia żeby wyjść gdzieś bez marynarki i kapelusza. Czasy się zmieniają.
  • Odpowiedz