Wpis z mikrobloga

Co byście kupili do max 110-120k netto? Musi być nowe, wygodne w trasie, najlepiej w automacie
Do tej pory jeździłem nową corolla, i30 i elantra. Z tego wszystkiego najbardziej i30 do mnie przemawia, ale może zaproponujecie coś, czego nie brałem wcześniej pod uwagę (( ͡º ͜ʖ͡º)
Paliwo obojętne, mile widzane lpg
#motoryzacja
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@myz_czarodziej: No ciężko z tym. Sorry, przerabiałem temat dosłownie kilka miesięcy temu, szukałem czegoś do 200 brutto na leasing i patrząc na te silniczki 1.5 i inne podobne stwierdziłem że to #!$%@? i kupiłem 20 letniego gruza. Którym jeździ się W #!$%@? wygodniej niż Corolla z salonu
  • Odpowiedz
@myz_czarodziej: Megane w sedanie nawet za niecałą stówkę masz, a tak to Corolla albo 308 jak kolega wyżej pisał - przy czym 308 SW to auto typowo dla kierowcy, z tyłu szału nie ma, jeśli fura ma byc wygodna również z tyłu, to Duster jest w tym względzie zdecydowanie lepszy i to nie żart.
  • Odpowiedz
jeśli fura ma byc wygodna również z tyłu, to Duster jest w tym względzie zdecydowanie lepszy i to nie żart.


@ZlodziejBilonownic: no nie, ja tutaj jednak muszę zaprzeczyć. Duster jest w porządku, ale proponowanie go jako wygodnego auta jest bardzo naciągane.

Ale megane jak najbardziej - polecam sprawdzić. Mi mocno spasowało.
  • Odpowiedz
@majk_emigrant: To może doprecyzuję - porównując bycie wiezionym zarówno nowym 308 SW jak i Dusterem (oba z salonu, 2023 r.) na tylnej kanapie, to miejsca na nogi w sumie tyle samo, nad głową więcej w Dusterce, no i Duster ma bardziej miękkie zawieszenie i kanapę. Natomiast Peugeot ma więcej bajerów i jest ładniejszy, to nie ulega wątpliwości.
  • Odpowiedz