Wpis z mikrobloga

Jako facet sam nie mam szacunku do innych facetów, przez to co robią. Co chwilę słyszę jak jakiś typ podbija albo do zajętej, albo laska zostawiła typa do innego. Nawet przykład z dzisiaj. Typ przychodzi do roboty i mówi, że dziewczyna go zostawiła dla jego przyjaciela, serio. Akcja jakieś pół roku temu laska poszła z kolegą na imprezę, przelizali się i zostawiła chłopaka dla tego niby kolegi. Potem się okazało, że już wcześniej zrobiła chłopakowi rogi z jego przyjacielem. Inna laska nie wie co robić, bo jej facet gdy ona jest w pracy jeździ do koleżanki, na noc. To jest patologia co faceci robią. Jeden typ też podbijał do mojej, to jej otwarcie powiedziałem, że ona ma z nim to załatwić, jak nie to ja się wtrącę, a wiedziałem o nim dużo, powiedziała mu i się uspokoił. Ja j---e. Jak przyjaciel może wydymac dziewczynę przyjaciela, albo oszukiwać laske i ją zdradzać po nocach. A potem moja mi się pyta dlaczego nie mam bliskiego przyjaciela XD nie powiem jej otwarcie, bo będzie że ona jest inna i jak ja mogę tak myśleć w ogóle ( ͡° ʖ̯ ͡°) wiadomo dziewczyny też nie są święte, ale one chyba nie walą się z chłopakami swoich przyjaciółek. Praktycznie każdy facet poznając jakąś dziewczyne chce ją przeruchac.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeden typ też podbijał do mojej, to jej otwarcie powiedziałem, że ona ma z nim to załatwić, jak nie to ja się wtrącę, a wiedziałem o nim dużo, powiedziała mu i się uspokoił.


@MaxWalonkoo: ja wolę się nie odezwać i zobaczyć jak partnerka sama zareaguje. Egzaminator nie odzywa się podczas egzaminu xD

Jak jest mądra i wie sama jak takie sprawy załatwiać, to się jej pilnuje bo jest to materiał by za jakiś czas szukać pierścionka zaręczynowego. Lojalność jest mega w cenie w tych czasach, dużo bardziej niż twarz czy figura. Gorzej jak nie wie, ale wtedy można powiedzieć że śmieci same się
  • Odpowiedz
@MaxWalonkoo jakieś patologiczne środowisko. Ostatnimi czasy gdy słyszałam o takich akcjach to było jak miałam 13-16 lat i to rówieśnicy moi przeżywali jakieś takie dramaty i zdrady różne XD z jednej strony dobrze że późno dojrzewałam bo mnie to wszystko ominęło.
  • Odpowiedz
jakieś patologiczne środowisko. Ostatnimi czasy gdy słyszałam o takich akcjach to było jak miałam 13-16 lat i to rówieśnicy moi przeżywali jakieś takie dramaty i zdrady różne XD z jednej strony dobrze że późno dojrzewałam bo mnie to wszystko ominęło.


@Kitku_Karola: To prawda, czując się to mam wrażenie jakbym czytał zbiór jakichś gimnazjalno-licealnych dramatów ludzi rozstających się po góra 2 miesiącach średnio XD
  • Odpowiedz
@MaxWalonkoo może jednak nie są dojrzali emocjonalnie jak się tak zachowują. Nie wszyscy dojrzewają tylko rosną do pewnego etapu i tyle. Ja bym unikała takich ludzi i zadawała się z nimi tylko jeśli muszę (np. praca, szkoła) bo jako znajomych nie chciałabym mieć tak niestabilnej emocjonalnie grupy. Nie czułabym się bezpieczna czy jakiś dramat by nie odbił się echem w moją stronę nawet jeśli bym unikała kłopotów
  • Odpowiedz
Jako facet sam nie mam szacunku do innych facetów, przez to co robią. Co chwilę słyszę jak jakiś typ podbija albo do zajętej, albo laska zostawiła typa do innego.

To jest patologia co faceci robią.


@MaxWalonkoo: Ale gdzie problem? Tacy faceci wiedzą że mogą coś wyrwać, szukają potencjalnych 'łatwych' tergetów. To kobiety które są w związkach i ulegają, to jest absolutnie całkowicie ich wina. W drugą stronę to samo. Facet
  • Odpowiedz