Wpis z mikrobloga

@Vegas8: Ja myślę że to ten prawacki umysł. W bibli piszą że nie wolno, więc nie wolno - proste. A jak ktoś jest ateistą prawakiem to "Tak się nie godzi" albo "To nie są tradycyjne wartości". I jakoś to się kręci.. Pora na CSa.
  • Odpowiedz
@l--RAD--l Grecy mieli Archimedesa, Epikura, Pitagorasa, Platona. Rzymianie mieli Marka Aureliusza, Epikteta, Seneke.

Polacy maja koroluka ktory argumentuje ruchanie trupa. Setki lat rozwoju jak krew w piach.
Nietzsche mial racje, ludzie sa bardziej malpami niz malpy. Intelektualnie mamy przewage nad malpami a jednak wolimy zachowywac sie jak malpa. Przynajmniej niektorzy.

Lewaki jak zwykle zwierzece zboczenia tlumacza tym ze to nasza malpia natura. Nikt godnosci czlowieka nie ponizy tak bardzo jak to
  • Odpowiedz
Niskie podatki, ale #!$%@? do kościoła w niedziele.


@MintFork: Panie a Ty myślisz, że ja jestem wierzący i do kościoła w niedzielę chodzę? Nikt Cię nie będzie zmuszał żeby uczęszczać do kościoła. To jest tak skrajny i głupi pomysł, że konfa gdyby nawet na niego wpadła to musiałaby mieć większość w sejmie żeby to przeszło bo nawet PiSiory by nie były tak głupie by się pod to podkładać i pomagać konfie to wprowadzać. Dużo osób głosujących na konfę to centrowcy jak ja. Więc gdyby wyskoczyli z takimi rzeczami to by momentalnie stracili swój elektorat i wkurzyli ostro masę ludzi.
Więc to bajka którą rozpropagowują osoby które konfederacji nie lubią.
Co do ustaw z dziurami to trzeba brać poprawkę na to , że Konfa to faktycznie są świeżaki w sejmie i takie błędy się mogą zdarzać. A tę ustawę wrzucili w pośpiechu na samym początku tej kadencji bo to była bardzo symboliczna ustawa którą Tusk obiecał wprowadzić a do tej pory nic z tym nie zrobili. Więc tutaj mi się bardziej podobał gest Konfy żeby pokazać jak Tusk nie spełnia swoich obietnic.
Konfa też jest transparentna jeżeli chodzi o ich ustawy bo umieścili wszystkie na Githubie. To dosyć nowatorskie podejście i możliwość wypowiedzenia się obywatelom jak się zapatrują na
  • Odpowiedz
@andbatros:

Dużo osób głosujących na konfę to centrowcy jak ja.


XD
Centrum (jak ja) raczej głosuje na trzecią drogę, bo to jest katolicyzm ale nie zamordyzm katolicki. Ty nie znasz konfy ziomeczku. Brauniści i narodowcy mają większość konfy, a oni są kato szurami. Ogarnij sobie co to Konfederacja Gietrzwałdzka i nawet Memcen to gówno podpisał. To są szury
  • Odpowiedz