Wpis z mikrobloga

@tomekruslan

@WielkiNos a co takiego oczywistego w tym fejku było dopóki Gromota nie przeanalizował dat? Dawaj mądralo, ty pewnie od razu wiedziałeś co się świeci.


@tomekruslan kurva, nawet jak rodzicom podam fejka na którego się złapałem, to im mówię, że powieliłem kłamstwo. Teraz ile osób co powieliło fejka przeprosili, bądź sprostowali? Przecież tu chodzi tylko o bycie uczciwym, wobec innych i siebie.
  • Odpowiedz
To ten od kazirodztwa i nekrofili? xD


@l--RAD--l: dokładnie ten sam, nie wiem jakim #!$%@? cudem stał się jakimś #!$%@? medium które potrafi być cytowane w mediach społecznościowych, zwłaszcza jak wyciąga jakimś popłuczynom z prawej strony że 15 lat temu napisali coś miłego o putinie a sam swoje #!$%@? wymazał z pamięci i udaje że nic takiego nie było
  • Odpowiedz
@WielkiNos: On często się poprawia i przeprasza jak coś, więc dla mnie spoko typ. Lubie jego kanał na YT, często mógłby jakiś news przedstawić tendencyjnie, ale tego nie robi. Np. Gdy mówił o zabójcy Trumpa powiedział że nie da się jednoznacznie uznać po której był stronie, a mimo to jak poszukasz na necie to całe jego otoczenie i osobiste wybory wskazują na prawaka, tylko jak miał 14-15 lat to dał
  • Odpowiedz
@andbatros: Jak się kochają, a trup zezwolił to #!$%@? z nimi. Jedni oddają ciało nauce co by sobie studenci poćwiczyli, a inni spełniają fetysz ukochanej osoby. Co się tak #!$%@? do czyjegoś związku, księdzem jesteś czy co?

btw. "Przeraża mnie", jak się boisz to już jesteś niewolnikiem. Szczęść boże.
  • Odpowiedz
@andbatros: Tak sobie czytam te twoje gówno wpisy i się zastanawiam nad tą konfederacją. Kurde ja też 10 lat temu byłem za konfederacją i wtedy jak ktoś by mówił o kadzirodztwie czy nekrofili to wszyscy mówili że chcącemu nie dieje sie krzywda i jak coś to niech sobie kupi ciało na wolnym rynku i robi z nim co chce bo to jego własność. A teraz #!$%@? jakieś kato oszołomy i
  • Odpowiedz
@MintFork: Najśmieszniejsze że prawicę przerosło czytanie więcej niż podpisy pod memami i przeczytali tylko kilka akapitów i skwitowali to "no teraz udajesz że trollowałeś i nie lubisz kazirodztwa hipokryta ;pp" mimo że wydźwięk tekstu jest zupełnie inny XD
  • Odpowiedz
@Vegas8: Dzięki za odpowiedź, tak jak pisałem uprzednio: "Teksty o kadzirodztwie czy nekrofili to ciekawe tematy do obgadania dla wolnoścowców, gdzie kończy i zaczyna się zgoda, odpowiedzialność i obowiązek ale dla zamordysty odpowiedź jest prosta: Zakazać." Widzę że Karoluk podziela to zdanie.
  • Odpowiedz
@MintFork: Myślę że to po prostu frustracja spowodowana tym, że nie mają czym innym w niego rzucić, więc kurczowo i bezmyślnie chwytają to kazirodztwo
  • Odpowiedz