Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że Duolingo nie jest już takie fajne jak wcześniej? Zainstalowałem niedawno ponownie, żeby odświeżyć Hiszpański. Kiedyś fajny motyw levelowania i poziomów kółeczek, który pozwalał na opracowanie własnej strategii nauki i powtórek. Dziś jedna lekcja na temat, dziwne i dodatki + agresywny marketing super-Duolingo ;/

#duolingo #jezykiobce #naukajezykow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eb8a:
Co do kółeczek vs obecnego rozwiązania to ja osobiście preferuję obecne rozwiązanie. Chociaż bardzo dużo z starej wersji nie korzystałem.
Marketing - zdecydowanie jest bardziej agresywny niz wcześniej. Reklamy są dłuższe, często mają po 30 sekund i nie da się ich przerwać, do tego ostatnio jak Duolingo reklamuje sobie premium to robi to czasem obok normalnej reklamy, a nie zamiast. Irytujące.

Aczkolwiek z samego rozwoju apki, nowych typów zadań,
  • Odpowiedz
@eb8a: jest inaczej niż kiedyś, ale nie jest gorzej, po prostu inaczej. Bardziej mnie wkurza jak niby "aktualizują kurs" jak go robię i potem nagle z dupy mi np. historyjki przeskakuje.
A marketingu nie widze, bo mam swoją własną autystyczną klasę, bez ciśnienia, bez lig, bez awansów, po prostu ja, hiszpański i moje #!$%@?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Mekeme:
Wyłączenie internetu nie spowoduje braku reklam. W dzisiejszych czasach apki ściągają sobie reklamy, żeby móc zarabiać nawet jak użytkownik ma problem z internetem.
Za to spowoduje, że nie da się korzystać z ćwiczeń, które przywracają serduszka.
  • Odpowiedz