Wpis z mikrobloga

Jakie dyscypliny dołączylibyście od programu IO?
Mi brakuje futsalu lub beach soccera. Myślę że nawet zamiast piłki nożnej.

#paryz2024
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 30
@watchtek popieram wywalenie piłki nożnej. Nigdy nie obejrzałem w całości meczu na IO, mimo że na mistrzostwach i mundialu oglądam prawie każdy
  • Odpowiedz
  • 0
@BaZyL4: ja to samo, z euro nie obejrzałem tylko Niemcy Hiszpania, bo byłem w samolocie. A IO nawet mnie nie interesuje. Może dlatego, że gwiazd to tam jest może ze dwie na wszystkich.
  • Odpowiedz
@watchtek: Squash, karate, trójbój siłowy, jakaś odmiana siatkonogi/sepak takraw. No i fajnie byłoby zobaczyć np. baseball, rugby union, krykiet, ale wiem, że takie "duże" gry zespołowe to duże przedsięwzięcie i pewnie nie będzie realne.
Beach soccer spoko, ale jestem za wypieprzeniem koszykówki 3x3, więc żeby być konsekwentnym, muszę być przeciwko innym wariantom piłki nożnej (chociaż beach soccer od normalnej piłki różni dużo więcej niż kosza 3x3 od kosza 5x5).
  • Odpowiedz
@winsxspl to typowo zimowy sport i na to swój klimat. Generalnie skoki są niszowym sportem, letnie grand Prix to takie na siłę, żeby jeszcze trochę kasy wycisnąć, kiedy skoczkowie ponad pół roku nic nie robią, a skocznie tylko do treningów

Szczerze mówiąc hokej na trawie dla mnie też nie ma sensu, ale nie oglądam na lodzie więc tym bardziej na trawie nie mam prawa się wypowiadać za dużo
  • Odpowiedz
@BaZyL4 ale w sumie opłacałoby się przekształcić skoki narciarskie w sport letni. Brak problemów z śniegiem - zawsze igielit. Mniejsze odpaly z wiatrem. Kibice nie marzną 3h. Więcej krajów mogło by się zacząć w to bawić co mają krótki ale w ogóle sezon zimowy
  • Odpowiedz
@kris006 sportów zimowych jest znacznie mniej, zwłaszcza takich do oglądania w formie "stadionu", więc to byłaby strata. Latem jest wiele sportów
  • Odpowiedz