Wpis z mikrobloga

@lepaq taka prawda. Wstyd dla Wisły ta I liga. Cała para powinna iść w ligę, bo w pucharach i tak w kolejnej rundzie srogi w------l gwarantowany
  • Odpowiedz
  • 5
Nie wiem czy tylko kibice, ale i piłkarze. To słowa Alana Urygi w wywiadzie z Gazetą Krakowską. Okazuje sie, ze jak będą traktować lige jako priorytet to Pan Alan zacznie nadążać za akcjami. Nie prokurować rzutu karnego w 90 minucie spotkania. A jego koledzy z drużyny oduczą się łapać piłkę w ręce majac na koncie żółtą kartkę. Wszystkiemu winne są puchary.
Poykov - Nie wiem czy tylko kibice, ale i piłkarze. To słowa Alana Urygi w wywiadzie ...

źródło: temp_file3756435074280964000

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aerwin: haha, dzięki za tę opinię, ale np. bilet na finał PP kupowałem na viagogo, słono przepłacając, myśląc że jadę na jakieś 2, 3-0 dla Pogoni, więc chyba jadę z wami.
Zresztą, co tu będę siedział tak sam :D
  • Odpowiedz
@KebabZostrymSosem: poza tym, w każdej drużynie zajdziesz sektę nawiedzionych kibiców. I u nas, i w Lechu, i was też są ludzie, którzy nie mogą np. pogodzić się z faktem, że ten gościu z Sosnowca, który przyjechał "zakłócić" (to najłagodniejsze słowo, ktore udalo mi sie wymyslic) kibicowski turniej sam sobie zrobił "krzywde" (tutaj podobnie jak ze slowem "zaklocic")
  • Odpowiedz