Wpis z mikrobloga

Nazywam się talarzon. Podczas tamtej edycji byłem administratorem Prime januszex mma, szybko zacząłem żałować angażu. Brak znajomości internetu przez zarząd federacji i kompletna bieda finansowa robią swoje. Zgadza się, nic się nie da w tej federacji zrobić.

Poniżej pomysły, które były niemożliwe do zrealizowania:

Walki i turnieje:

- Walka w aucie z możliwością wygrania auta, wymyślona 9 marca (niemożliwe do zrealizowania; Clout zrobił to na następnej gali).
- Walka Lasik vs 2 karłów (niemożliwe do zorganizowania, mimo że połowa karłów z obozu Minimajka uprawia sporty walki i za 5 tysięcy złotych by tę walkę zrobili).
- Walka Rafatusa (numer telefonu był ogarnięty, byliśmy w kontakcie z Rafałem i był bardzo chętny; wzięli zamiast tego Rafonixa, może źle usłyszeli XD).
- Walka Marcin Parowa vs Pietruszka (powód: brak).
- Walka Goha vs Ela Gawin (niemożliwa do zrealizowania).
- Walka transwestytów Rafalala vs Bambi (niemożliwa do zrealizowania).
- Motyw z walką z kołem fortuny, czyli losowanie formuły przed walką (niemożliwe do zrealizowania).
- Turniej grubasów, szluafów, pniaków, cuckoldów, lewaków, ugrupowań politycznych, redaktorów freakfightowych, użytkowników Wykopu (niemożliwy do zrealizowania).

Inne pomysły:

- Walaszek jako komentator lub prowadzący (powód: brak mimo że ten grubas chwyta się każdej reklamy i komentowałby pewnie za 10 tysięcy złotych).
- Zakontraktowanie Bambi Transa od Labrygasa i Belmondo (powód: brak).
- Zakontraktowanie Oyche Doniz (załatwiliśmy numer; powód: brak).
- Zrobienie kodu rabatowego dla użytkowników Wykopu z naszego PPV i mówiliśmy, żeby poszło to z naszej części prowizji (technicznie niemożliwe do zrealizowania dodanie kodu rabatowego xD).
- Projekt typu Fame House (niemożliwe do zrealizowania, bo brak budżetu 15 tysięcy złotych na wynajęcie mieszkania na miesiąc, opłacenie jedzenia i alkoholu; ja chciałem swoją wypłatę jako donate).
- AMA prezesa na Wykopie (miało być, prezes zapomniał).
- Pokazywanie na telebimie najlepszych memów z Wykopu IRL (niemożliwe do zrealizowania, mimo że Fame daje radę z memami z Twittera).
- Na każdym panelu 5 pytań najbardziej plusowanych od użytkowników Wykopu z postu zbiorczego przed konferencją (niemożliwe do zrealizowania).
- Loteria za złotówkę z pulą nagród kilku biletów i darmowych PPV (niemożliwe do zrealizowania).
- Możliwość decydowania o potencjalnych zmianach zawodników, jak ktoś wypadnie, lub formuły walki w jakimś panelu użytkownika przez osoby, które zakupią PPV dużo wcześniej niż w dzień gali czy przed galą (niemożliwe technicznie do zrealizowania XD).
- Format typu Influenceriada, tylko w edycji kuchennej Prime Kitchen, gdzie zawodnicy Prime losują proste potrawy typu spaghetti, schabowy z ziemniaczkami itp. i mają godzinę, żeby przygotować danie. Takie osoby jak Bagieta nie umieją nawet zagotować wody, więc byłoby to turbo śmieszne, a Ksiazulo miał oceniać potrawy (niemożliwe do zrealizowania, mimo że znalazłem gotowy plan zdjęciowy, w którym kręcili MasterChef Junior. Poza tym chcieli zrobić dosłowną kopię Influenceriady, ale akurat dostali bana na YouTube i stwierdzili, że jednak nie będą już robić XD).

Poza olewaniem pomysłów, a to i tak tylko wierzchołek góry lodowej, bo pomysłów dałem im z 200, wykorzystali może z 10, jeszcze:

- Zakaz mówienia prawdy o Natalie Wayne i zjeby za plusowanie negatywnych postów o niej na Wykopie, bo skarżyła się non stop i ma bardzo silną psychikę.
- Mówienie nam, że zwolnili Janoszka, a widzimy go na ściance i musimy grać debila, że admin źle poinformował i wprowadził w błąd. Tylko szkoda, że to Bezrak zapewniał kilkanaście razy, że Janoszek na 100% jest zwolniony i nie będzie miał nic wspólnego z Prime.
- Omijanie komorników zawodników poprzez przesyłanie najpierw gaży na konto drugiej spółki Bezraka, a potem z tego konta na konto partnerek zawodników, którzy mają komornika (w tym przypadku Lasika, który potem sam to przerzuca na Revolut). Plus mieliśmy z jego 20 tysięcy złotych gaży dostać minimum 2500 złotych, a byliśmy dogadani, że jak dostanie powyżej 20 tysięcy złotych wypłaty, to 3500 złotych. A prezes zamiast wysłać mi moją dolę za ghostwriting Lasika, wysłał mu bezpośrednio. Lasik powiedział, że ma mało hajsu i może wysłać 1500 złotych, a ja mu powiedziałem, że jak ma mnie robić w #!$%@?, to nawet tego 1500 złotych nie chcę i w nerwach rzuciłem mu kilka gróźb karalnych. Ale nie zamierzam ich realizować, w zamian za to zgłosiłem jego sprawę do krajowej administracji skarbowej, że mu się PIT-y nie zgadzają i opisałem cały proceder.
- Pozwalanie zawodnikom na cpanie w trakcie trwania paneli (sam Kaczorowi zwijke robiłem a nawet nie pokruszył tego kryształu xD, jak go pniaki pierwszy raz wynieśli).
- Zmuszanie zawodników do walki z kontuzjami, bo Kapela dzień przed walką, jak go Kaczor uderzył krzesłem, miał uszkodzoną kostkę i w dzień walki lekarz Błachowicza jeszcze mu tę nogę ogarniał, żeby mógł zawalczyć.
- Czekanie półtora miesiąca na wypłatę i to tak niską, że na Uberze zarobisz więcej pracując po 5 godzin dziennie, a jeszcze miałem to podzielić pomiędzy swoimi ludźmi XD.
- Dopuszczenie do sytuacji, że kobieta na konferencji wyciągnęła prawdziwy nóż i była metr od zawodnika (a o tej sytuacji pewnie nie wiecie, nawet jak to miał być tylko performance, to poziom security zajebisty, że publika może przynieść 30 cm nóż).
- Straszenie Nico sądem, bo dał Lasikowi jakiś screen rozmowy z prezesem, gdzie prezes mówi, że powinien chociaż 2500 złotych zapłacić. Straszenie sądem bez podpisanej jakiejkolwiek umowy NDA czy czegoś w tym rodzaju. Na początku miało być zapłacone Blikiem czy coś od Beziego, a potem nagle Bezi chce fakturę (pewnie myślał, że nie mam firmy, żeby wystawić, a wysłałem mu w ciągu pół godziny).
- Bezrak ma tyle do gadania w Prime co Wojtek Gola w Fame, czyli niewiele. Główna osoba w Prime to Sztaba, a potem Jóźwiak, ale mimo że każdy to wie, to nie chcą pokazywać Jóźwiaka na światło dzienne jako osoby decyzyjnej.
- Czekanie na zwrot kosztów za paliwo przez tydzień i brak budżetu na dosłownie wszystko. Jeden stream z Prime House powstał tylko dlatego, że miałem kompa w aucie i Blue Yeti.
-płacenie zawodnikom którzy robią im całą galę połowę gaży jak np. Jasiowi Kapeli i się musi z nimi sądzić

Reasumując Tazy sorry wariacie że cię w to wplątaliśmy bo nie warto XD

Poniżej wrzucam kilka screenów potwierdzającą moją wersję zdarzeń prime januszex mma pol

To by było na tyle w part 1. Zadawajcie pytania w poście, to zrobię part 2.
Niech ktoś zrobi z tego posta znalezisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma #famemma #patostreamy #polskiyoutube #cloutmma
talarzon - Nazywam się talarzon. Podczas tamtej edycji byłem administratorem Prime ja...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 34
@ZwyklyRoman ja normalnie tik toka z żandarmem bym kręcił bo mój tata pracował w służbach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po drugie #!$%@?łem się też na lasika do skarbówki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
- Walaszek jako komentator lub prowadzący (powód: brak mimo że ten grubas chwyta się każdej reklamy i komentowałby pewnie za 10 tysięcy złotych).


@talarzon: za tyle to byś miał jeszcze połacia i koncert w gratisie
  • Odpowiedz
@talarzon: dobra robotę robiłeś, przydałaby się jakaś federacja nowa, wolna od tych samych przemielonych twarzy z nowymi pomysłami bez żadnych przyjaźni z innymi federacjami i bez żadnych limitów moralnych
  • Odpowiedz
@ZwyklyRoman: i #!$%@?
ta gala teraz miała taki potencjał że japierodleeeee, ale okazało się jak zwykle xd
przecież można by było tak poddymić, cokolwiek zrobić
jakieś panele specjalne xd a oni ściana płaczu i #!$%@? xd
  • Odpowiedz