Wpis z mikrobloga

Nazywam się talarzon. Podczas tamtej edycji byłem administratorem Prime januszex mma, szybko zacząłem żałować angażu. Brak znajomości internetu przez zarząd federacji i kompletna bieda finansowa robią swoje. Zgadza się, nic się nie da w tej federacji zrobić.

Poniżej pomysły, które były niemożliwe do zrealizowania:

Walki i turnieje:

- Walka w aucie z możliwością wygrania auta, wymyślona 9 marca (niemożliwe do zrealizowania; Clout zrobił to na następnej gali).
- Walka Lasik vs 2 karłów (niemożliwe do zorganizowania, mimo że połowa karłów z obozu Minimajka uprawia sporty walki i za 5 tysięcy złotych by tę walkę zrobili).
- Walka Rafatusa (numer telefonu był ogarnięty, byliśmy w kontakcie z Rafałem i był bardzo chętny; wzięli zamiast tego Rafonixa, może źle usłyszeli XD).
- Walka Marcin Parowa vs Pietruszka (powód: brak).
- Walka Goha vs Ela Gawin (niemożliwa do zrealizowania).
- Walka transwestytów Rafalala vs Bambi (niemożliwa do zrealizowania).
- Motyw z walką z kołem fortuny, czyli losowanie formuły przed walką (niemożliwe do zrealizowania).
- Turniej grubasów, szluafów, pniaków, cuckoldów, lewaków, ugrupowań politycznych, redaktorów freakfightowych, użytkowników Wykopu (niemożliwy do zrealizowania).

Inne pomysły:

- Walaszek jako komentator lub prowadzący (powód: brak mimo że ten grubas chwyta się każdej reklamy i komentowałby pewnie za 10 tysięcy złotych).
- Zakontraktowanie Bambi Transa od Labrygasa i Belmondo (powód: brak).
- Zakontraktowanie Oyche Doniz (załatwiliśmy numer; powód: brak).
- Zrobienie kodu rabatowego dla użytkowników Wykopu z naszego PPV i mówiliśmy, żeby poszło to z naszej części prowizji (technicznie niemożliwe do zrealizowania dodanie kodu rabatowego xD).
- Projekt typu Fame House (niemożliwe do zrealizowania, bo brak budżetu 15 tysięcy złotych na wynajęcie mieszkania na miesiąc, opłacenie jedzenia i alkoholu; ja chciałem swoją wypłatę jako donate).
- AMA prezesa na Wykopie (miało być, prezes zapomniał).
- Pokazywanie na telebimie najlepszych memów z Wykopu IRL (niemożliwe do zrealizowania, mimo że Fame daje radę z memami z Twittera).
- Na każdym panelu 5 pytań najbardziej plusowanych od użytkowników Wykopu z postu zbiorczego przed konferencją (niemożliwe do zrealizowania).
- Loteria za złotówkę z pulą nagród kilku biletów i darmowych PPV (niemożliwe do zrealizowania).
- Możliwość decydowania o potencjalnych zmianach zawodników, jak ktoś wypadnie, lub formuły walki w jakimś panelu użytkownika przez osoby, które zakupią PPV dużo wcześniej niż w dzień gali czy przed galą (niemożliwe technicznie do zrealizowania XD).
- Format typu Influenceriada, tylko w edycji kuchennej Prime Kitchen, gdzie zawodnicy Prime losują proste potrawy typu spaghetti, schabowy z ziemniaczkami itp. i mają godzinę, żeby przygotować danie. Takie osoby jak Bagieta nie umieją nawet zagotować wody, więc byłoby to turbo śmieszne, a Ksiazulo miał oceniać potrawy (niemożliwe do zrealizowania, mimo że znalazłem gotowy plan zdjęciowy, w którym kręcili MasterChef Junior. Poza tym chcieli zrobić dosłowną kopię Influenceriady, ale akurat dostali bana na YouTube i stwierdzili, że jednak nie będą już robić XD).

Poza olewaniem pomysłów, a to i tak tylko wierzchołek góry lodowej, bo pomysłów dałem im z 200, wykorzystali może z 10, jeszcze:

- Zakaz mówienia prawdy o Natalie Wayne i zjeby za plusowanie negatywnych postów o niej na Wykopie, bo skarżyła się non stop i ma bardzo silną psychikę.
- Mówienie nam, że zwolnili Janoszka, a widzimy go na ściance i musimy grać debila, że admin źle poinformował i wprowadził w błąd. Tylko szkoda, że to Bezrak zapewniał kilkanaście razy, że Janoszek na 100% jest zwolniony i nie będzie miał nic wspólnego z Prime.
- Omijanie komorników zawodników poprzez przesyłanie najpierw gaży na konto drugiej spółki Bezraka, a potem z tego konta na konto partnerek zawodników, którzy mają komornika (w tym przypadku Lasika, który potem sam to przerzuca na Revolut). Plus mieliśmy z jego 20 tysięcy złotych gaży dostać minimum 2500 złotych, a byliśmy dogadani, że jak dostanie powyżej 20 tysięcy złotych wypłaty, to 3500 złotych. A prezes zamiast wysłać mi moją dolę za ghostwriting Lasika, wysłał mu bezpośrednio. Lasik powiedział, że ma mało hajsu i może wysłać 1500 złotych, a ja mu powiedziałem, że jak ma mnie robić w #!$%@?, to nawet tego 1500 złotych nie chcę i w nerwach rzuciłem mu kilka gróźb karalnych. Ale nie zamierzam ich realizować, w zamian za to zgłosiłem jego sprawę do krajowej administracji skarbowej, że mu się PIT-y nie zgadzają i opisałem cały proceder.
- Pozwalanie zawodnikom na cpanie w trakcie trwania paneli (sam Kaczorowi zwijke robiłem a nawet nie pokruszył tego kryształu xD, jak go pniaki pierwszy raz wynieśli).
- Zmuszanie zawodników do walki z kontuzjami, bo Kapela dzień przed walką, jak go Kaczor uderzył krzesłem, miał uszkodzoną kostkę i w dzień walki lekarz Błachowicza jeszcze mu tę nogę ogarniał, żeby mógł zawalczyć.
- Czekanie półtora miesiąca na wypłatę i to tak niską, że na Uberze zarobisz więcej pracując po 5 godzin dziennie, a jeszcze miałem to podzielić pomiędzy swoimi ludźmi XD.
- Dopuszczenie do sytuacji, że kobieta na konferencji wyciągnęła prawdziwy nóż i była metr od zawodnika (a o tej sytuacji pewnie nie wiecie, nawet jak to miał być tylko performance, to poziom security zajebisty, że publika może przynieść 30 cm nóż).
- Straszenie Nico sądem, bo dał Lasikowi jakiś screen rozmowy z prezesem, gdzie prezes mówi, że powinien chociaż 2500 złotych zapłacić. Straszenie sądem bez podpisanej jakiejkolwiek umowy NDA czy czegoś w tym rodzaju. Na początku miało być zapłacone Blikiem czy coś od Beziego, a potem nagle Bezi chce fakturę (pewnie myślał, że nie mam firmy, żeby wystawić, a wysłałem mu w ciągu pół godziny).
- Bezrak ma tyle do gadania w Prime co Wojtek Gola w Fame, czyli niewiele. Główna osoba w Prime to Sztaba, a potem Jóźwiak, ale mimo że każdy to wie, to nie chcą pokazywać Jóźwiaka na światło dzienne jako osoby decyzyjnej.
- Czekanie na zwrot kosztów za paliwo przez tydzień i brak budżetu na dosłownie wszystko. Jeden stream z Prime House powstał tylko dlatego, że miałem kompa w aucie i Blue Yeti.
-płacenie zawodnikom którzy robią im całą galę połowę gaży jak np. Jasiowi Kapeli i się musi z nimi sądzić

Reasumując Tazy sorry wariacie że cię w to wplątaliśmy bo nie warto XD

Poniżej wrzucam kilka screenów potwierdzającą moją wersję zdarzeń prime januszex mma pol

To by było na tyle w part 1. Zadawajcie pytania w poście, to zrobię part 2.
Niech ktoś zrobi z tego posta znalezisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#primemma #famemma #patostreamy #polskiyoutube #cloutmma
talarzon - Nazywam się talarzon. Podczas tamtej edycji byłem administratorem Prime ja...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@ZwyklyRoman dużo by wymieniać podpuszczanie kapeli na kaczora, mimo że trzymałem z kaczorem i kaczora podpuszczalem na kapelę,jakieś ataki Olejnika na kapelę jak wszyscy byli zajęci trzymaniem kaczora, prawie wszystko co lasik #!$%@? za głupoty jako indygo to były moje teksty tylko ten debil nawet nie umiał recytować to co mu napisałem nawet z kartki nie umiał przeczytać i wszystkie większe dymy z lasikiem typu dramy na freak fight Polska ze
  • Odpowiedz
@talarzon: Bardzo ciekawe rzeczy. Oby Ci się udało dostać do Clout. Tutaj było widać, że to januszerka od samego początku. Marnowanie potencjału pamiętam od pierwszej gali.

Też odniosłem wrażenie, że oni po prostu nie szanowali wielu swoich zawodników i nie potrafili docenić tego co robił np taki Kapela, który pięknie #!$%@?ł tych wszystkich głupków XD Dawali mu silniejszych, poza jego wagą (Skolim, Kaczor, gdyby wygrał z Bagietą to jeszcze Natan).
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że my wykopki powinniśmy stworzyć własną federacje - Pathology mma (oczywiście nazwa do ogarnięcia). Pomysłami bylibyśmy przed wszystkimi innymi federacjami, które i tak obserwują wykop i pomysły które się tutaj pojawiają. Na ten moment tylko clout poszło po rozum do głowy i wdraża niektóre te rzeczy.

ps. nie kupować prime, niech to padnie
  • Odpowiedz
  • 5
@KOXsu bić to się raczej nie chce bo jestem rok po wycięciu nowotworu i w obecnym stanie mojego organizmu #!$%@?ł bym co najwyżej Olejnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz