Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Profil firmowy

Walter_Whitee

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3074
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 3069
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 17 godz. i 36 min temu
  • 0
Wojtek Gola Vento Profit – mężczyzna nie zwalnia tempa i po raz kolejny rozszerza swoją działalność biznesową. Influencer, znany między innymi z projektów medialnych i inwestycyjnych, ogłosił start rekrutacji do nowego przedsięwzięcia działającego w sektorze odnawialnych źródeł energii. Nowa inicjatywa nosi nazwę Vento Profit.

https://www.ventoprofit.pl/media/videos/wg-vento-1.mp4

xDDD

#primemma
Walter_Whitee - Wojtek Gola Vento Profit – mężczyzna nie zwalnia tempa i po raz kolej...

źródło: Wojtek-Gola-zrodlo-grafiki-Sabotazysta-5-YouTube-ReZigiusz-.png

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanZolc
JanZolc
17 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 13
@Walter_Whitee:
JanZolc - @Walter_Whitee:

źródło: HKCqv3nWoAA3d3w

Pobierz
  • Odpowiedz
karpiu1234
karpiu1234
karpiu1234
16 godz. temu via Wykop
  • 5
@Walter_Whitee: pento profit powinno byc
  • Odpowiedz
FenrisVonUlfer
FenrisVonUlfer
14.06.2026, 16:17:31
  • 3
#primemma najgorsza gala od dłuższego czasu. Jakbym chciał Fame/ksw oglądać to bym je oglądał. Odgrzewani emeryci profesjonaliści. Do tego jakieś napinacze. Totalnie nie moje klimaty - oglądam tylko dla fresków te zawody, a tutaj poza muranem i wampirkiem nikogo ciekawego nie było. Dobra decyzja o oglądaniu Szwajcarii i później Brazylia Maroko. Tancula jak to czytasz to weź k---a przestań takie coś nam serwować bo to nie są freak fights.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 14.06.2026, 18:56:42 via Wykop
  • 1
@FenrisVonUlfer: wampirka xD mela na tego cwela niech robi wypad
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 14.06.2026, 09:52:42
  • 13
Nie zatrudniajcie wiecej Wampirka, juz lepszy Czarny Polak byl

#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no-normalnie-jaja
no-normalnie-jaja
14.06.2026, 10:00:59 via Wykop
  • 2
@Walter_Whitee: do walk 1 vs 3 jest idealny
  • Odpowiedz
PanieDoktorze
PanieDoktorze
14.06.2026, 10:25:47 via Android
  • 0
@Walter_Whitee wampirek mówił po walce, że emerytura
  • Odpowiedz
adrdra
adrdra
13.06.2026, 20:58:49
  • 2
#primemma formuła walki do ostatniej minuty nie znana. Miało być 2vs1 jest zmiana co półtorej minuty a niektórzy rzucili gruby hajs u buka na tych dwóch głombuf a oni to jeszcze przegrają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 13.06.2026, 20:59:35 via Wykop
  • 0
@adrdra: gruby hajs xd
  • Odpowiedz
Darozlew
Darozlew
Darozlew
06.06.2026, 20:21:31
  • 10
Toudiego nie trawię, ale jak ktoś wierzy, że ten cfel Mareczek go wychuał na tysiaka i ten mu przelew zrobił, to chyba na Tuska głosuje xD przecież on już nawet grafiki podrabiał primowe, że werdykt mu zmienili i podpisy sędziów pod rzekomymi jego prostestami xD ludzie weźcie się ogarnijcie, bo narazie to ten mały upoś was robi #famemma #primemma
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 06.06.2026, 20:24:15 via Wykop
  • 3
udiego nie trawię, ale jak ktoś wierzy, że ten cfel Mareczek go wychuał na tysiaka i ten mu przelew zrobił, to chyba na Tuska głosuje xD przecież on już nawet grafiki podrabiał primowe, że werdykt mu zmienili i podpisy sędziów pod rzekomymi jego prostestami xD


@Darozlew: no i podrabial tez ze Natsu do niego pisze wiadomosci, gdzie laska nie ma pojecia ze taki ktos wgl istnieje xD
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 06.06.2026, 20:29:11 via Wykop
  • 8
@GibolXD: Olejnikowi bracia purpura Zjebczynscy food trucka podpalili xd
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
06.06.2026, 20:00:47
  • 1
O co chodzi z tym plot twistem w sprawie biegunowego Marka?

#primemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 06.06.2026, 20:14:11 via Wykop
  • 1
@Pomorski_Wilk: bedzie podwojny w------l za to, Nowaczkiewicz to kiep ale na najnwoszych zdjeciach ma forme taka ze tego osrusa Marka dwoma lisiciami by zabil xd
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 06.06.2026, 14:58:28
  • 5
Jedyne co moze jeszcze uratowac promocje gali to F2F Jozwiak vs Jozwiak, prowadzaca Kogucinska, mielarnia minimum z 2h

#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
06.06.2026, 15:20:00 via Android
  • 0
@Walter_Whitee: o tak i jeszcze panel podwyższonego ryzyka podczas kturego nie poruszamy tematuw rodziny bo jak nie to uruchamiamy protokuł pozew bo ja jestem prezesem nie zawodnikiem bec
  • Odpowiedz
GoodGuyChucky93
GoodGuyChucky93
06.06.2026, 10:33:24
  • 27
Dzięki @boolProptestingCheatsEnabledtrue: za podsunięcie mi swoim komentarzem pomysłu na idealną gale #primemma
@Bezi77 musicie to zrobić, rozbijecie bank a i Jóźwiak Ci wybaczy waszą ostatnią spinę na X:
1.Walka Jóźwiaka
2.Walka Anki
3.Walka Jóźwiaka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 06.06.2026, 14:55:44 via Wykop
  • 1
@GoodGuyChucky93: jeszcze miedzy walkami koncert Jozwiaka
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 31.05.2026, 21:19:58
  • 13
Czeczeny wybily pol rodziny Bonusa i Pawlowskiego ciekawe co zrobili z Jackiem na Garazowej

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoodGuyChucky93
GoodGuyChucky93
31.05.2026, 20:30:38
  • 51
Kasik aka zwykły chłopak to wywalenia chciała być jak kaniowski a jest gorsza niż Pawłowski. Jak w tym słynnym memie „Friendship ended with Kasik”
#primemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 31.05.2026, 20:41:02 via Wykop
  • 0
@GoodGuyChucky93: Ty opinia co dzien inna na jej temat, choragiewa jak wiatr zawieje xd
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 30.05.2026, 15:53:15
  • 5
Robert Maklowicz 62 letni kucharz powiedzial w wywiadzie ze mial oferte walki od kubkarzy xD

#primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

guavatape
guavatape
guavatape
30.05.2026, 16:22:41 via Wykop
  • 2
@Walter_Whitee: kiedyś dobry zadymiarz.
guavatape - @Walter_Whitee: kiedyś dobry zadymiarz.
  • Odpowiedz
a_albert
a_albert
a_albert
30.05.2026, 16:33:16 via Wykop
  • 4
@Walter_Whitee: spękał, bo nie miał wolnej kasy na kary umowne.
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 17.05.2026, 19:55:31
  • 53
Wieszjo jak mieszka z Baxtonem to ma co robic, ladowac tyle telefonow codziennie xd

#primemma
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Autor
17.05.2026, 20:20:10 via Wykop
  • 1
@Sinti: wiem xze jest taka opcja, czyli Wieszjo musi robic cos innego na chacie w zamian za walki, az strach poomyslec co hahahha
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
17.05.2026, 19:46:12
  • 0
Co to za afera jest z Baxtonem i Nie wiem, ale się dowiem?

#primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 17.05.2026, 19:54:21 via Wykop
  • 15
@Pomorski_Wilk: Baxton ma najwiekszy komis uzywanych telefonow w Polsce
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 15.05.2026, 10:08:30
  • 2
Prezydent Karol Nawrocki podpisał nowelizację ustawy o sporcie. Sędziowie będą objęci taką samą ochroną prawną, jak funkcjonariusze publiczni "

Sedzia Kalosz zaraz wróci

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heesecake
heesecake
10.05.2026, 21:47:10
  • 1
#primemma Panie Jacku Jaculo jak to ma wyglądać? Oczywiście pozdrowienia dla Pana oraz małżonki ;)
heesecake - #primemma Panie Jacku Jaculo jak to ma wyglądać? Oczywiście pozdrowienia ...

źródło: MzliZDlkYhsNCyx3QxBvDk5TeC0FSWFYGUtgZkNae0pcEWt0WVpiHAUFPzYJGyJUCxsvNA0cPVQcBXUlHAJiDF1GPi0fGyEbFUY_KQ4OKVUIXDlxWQl7TEFfOCYKRnlKDVF3fVtYfldUC2J8CVh0GAhQPiBOFg

Pobierz

Czy wreszcie doczekamy się Lwicy w oktagonie?

  • tak 50.6% (81)
  • nie 49.4% (79)

Oddanych głosów: 160

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 10.05.2026, 21:53:26 via Wykop
  • 1
@heesecake: orzeciez ona w ciazy rzzekomo xd
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 09.05.2026, 10:33:49
  • 9
Muran nagrywa rozmowy w aucie niezle, ciekawe czy jak Zadbany dyktafonem w dupie?

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 08.05.2026, 15:50:38
  • 6
Jarosz jaka to jest pala zyciowa xd

#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
08.05.2026, 16:00:17 via Android
  • 0
@Walter_Whitee: to jest taki sam łeb jak pasternak
  • Odpowiedz
Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 26.04.2026, 19:34:53
  • 0
Budda z Grazyna ile wplacili?

#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanZolc
JanZolc
26.04.2026, 19:35:17 via Wykop
  • 11
@Walter_Whitee: A dobrze
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
26.04.2026, 18:44:48
  • 60
Pamiętam piękne czasy kiedy rekordem Polskiego yt był Tucznik wywołujący duchy 64k live
Wtedy to wydawała się kosmiczna niewyobrażalna liczba xdddddddd
Później klaun z koszalina i live baxtona z pałkersonem ponad 110k xd
Chwilę później era Freaków i Fame ponad 300k ludzi było na najbardziej medialnych galach
Jeszcze Później pandorka i ponad 500k u zwyrola co wydawało się chorą liczba...
Kamil La słuppa i jego tworzenie historii na loteriach od mariuszy z zawodówek w e46 xd chyba
Cosipi - Pamiętam piękne czasy kiedy rekordem Polskiego yt był Tucznik wywołujący duc...

źródło: duchyyyy

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walter_Whitee
Walter_Whitee
Walter_Whitee 26.04.2026, 19:33:59 via Wykop
  • 1
@Cosipi: solowka tuska z kaczynskim i masz 5 baniek xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 16.06.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 03.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking