Wojtek Gola Vento Profit – mężczyzna nie zwalnia tempa i po raz kolejny rozszerza swoją działalność biznesową. Influencer, znany między innymi z projektów medialnych i inwestycyjnych, ogłosił start rekrutacji do nowego przedsięwzięcia działającego w sektorze odnawialnych źródeł energii. Nowa inicjatywa nosi nazwę Vento Profit.
#primemma najgorsza gala od dłuższego czasu. Jakbym chciał Fame/ksw oglądać to bym je oglądał. Odgrzewani emeryci profesjonaliści. Do tego jakieś napinacze. Totalnie nie moje klimaty - oglądam tylko dla fresków te zawody, a tutaj poza muranem i wampirkiem nikogo ciekawego nie było. Dobra decyzja o oglądaniu Szwajcarii i później Brazylia Maroko. Tancula jak to czytasz to weź k---a przestań takie coś nam serwować bo to nie są freak fights.
#primemma formuła walki do ostatniej minuty nie znana. Miało być 2vs1 jest zmiana co półtorej minuty a niektórzy rzucili gruby hajs u buka na tych dwóch głombuf a oni to jeszcze przegrają ( ͡°͜ʖ͡°)
Toudiego nie trawię, ale jak ktoś wierzy, że ten cfel Mareczek go wychuał na tysiaka i ten mu przelew zrobił, to chyba na Tuska głosuje xD przecież on już nawet grafiki podrabiał primowe, że werdykt mu zmienili i podpisy sędziów pod rzekomymi jego prostestami xD ludzie weźcie się ogarnijcie, bo narazie to ten mały upoś was robi #famemma #primemma
udiego nie trawię, ale jak ktoś wierzy, że ten cfel Mareczek go wychuał na tysiaka i ten mu przelew zrobił, to chyba na Tuska głosuje xD przecież on już nawet grafiki podrabiał primowe, że werdykt mu zmienili i podpisy sędziów pod rzekomymi jego prostestami xD
@Darozlew: no i podrabial tez ze Natsu do niego pisze wiadomosci, gdzie laska nie ma pojecia ze taki ktos wgl istnieje xD
@Pomorski_Wilk: bedzie podwojny w------l za to, Nowaczkiewicz to kiep ale na najnwoszych zdjeciach ma forme taka ze tego osrusa Marka dwoma lisiciami by zabil xd
@Walter_Whitee: o tak i jeszcze panel podwyższonego ryzyka podczas kturego nie poruszamy tematuw rodziny bo jak nie to uruchamiamy protokuł pozew bo ja jestem prezesem nie zawodnikiem bec
Dzięki @boolProptestingCheatsEnabledtrue: za podsunięcie mi swoim komentarzem pomysłu na idealną gale #primemma @Bezi77 musicie to zrobić, rozbijecie bank a i Jóźwiak Ci wybaczy waszą ostatnią spinę na X: 1.Walka Jóźwiaka 2.Walka Anki 3.Walka Jóźwiaka
Kasik aka zwykły chłopak to wywalenia chciała być jak kaniowski a jest gorsza niż Pawłowski. Jak w tym słynnym memie „Friendship ended with Kasik” #primemma
Pamiętam piękne czasy kiedy rekordem Polskiego yt był Tucznik wywołujący duchy 64k live Wtedy to wydawała się kosmiczna niewyobrażalna liczba xdddddddd Później klaun z koszalina i live baxtona z pałkersonem ponad 110k xd Chwilę później era Freaków i Fame ponad 300k ludzi było na najbardziej medialnych galach Jeszcze Później pandorka i ponad 500k u zwyrola co wydawało się chorą liczba... Kamil La słuppa i jego tworzenie historii na loteriach od mariuszy z zawodówek w e46 xd chyba
https://www.ventoprofit.pl/media/videos/wg-vento-1.mp4
xDDD
#primemma
źródło: Wojtek-Gola-zrodlo-grafiki-Sabotazysta-5-YouTube-ReZigiusz-.png
Pobierzźródło: HKCqv3nWoAA3d3w
Pobierz