Wpis z mikrobloga

ehhhh musze sie wyzalic w eter, spodobala mi sie dziewczyna z tindera, okazalo sie ze kojarzyla mnie z jednej biblioteki w ktorej sie uczymy, fajnie sie pisalo ale jakos nie dalo sie jej zaprosic nigdzie bo tu zajeta tutaj sesja tam praca, w koncu jej powiedzialem czy na pewno chce sie zobaczyc bo takie pisanie to bez sensu i ona za tak tak jasne, ze nie dawalem przeciez propozycji konkretnych (dawalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). No i jakos tak zaproponowalem ze moze sie zdzwonimy wieczorem bo nie mialem czasu odpisac bo mialem zajeb w pracy, przelozyla na wczroaj iii... no nie doszlo do skutku bo zasnela nie mowiac w sumie nic xd
ehhh cuckoldem jestem dla niej trzeba sobie innej szukac, chociaz juz mam dosc tindera, po karuzeli fajnie by bylo normalny zwiazek jakos stworzyc, juz rozumiem o co babom chodzi w szukaniu beciaka, ja szukam szarej myszki aktualnie
#gownowpis #tinder #gorzkiezale #zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzasemBiegam: szczerze, rynek jest tak z-----y że masakra. Czasami może taka laska co nie ma czasu się spotkać dłuższy czas to może być green flag, przynajmniej nie spotyka się byle z kim od razu i woli kogoś poznać dłużej. Nie wiem jak w obecnych czasach poznać kogoś do związku, nie lafirynde. 2 lata na tinderze, ruchania do oporu miałem a kogoś kto się nadawał do związku 0. Ostatecznie swoją dziewczynę
  • Odpowiedz
@greenbong: jak znalazłeś takie warsztaty? darmowe były? dużo tam lasek było?

przynajmniej nie spotyka się byle z kim od razu i woli kogoś poznać dłużej.


@greenbong: i tak i nie, może być na tyle wstydliwa, że nawet kilka spotkań jej nie otworzy, jak jej się podobasz to uważam, że powinna się przełamać, raz laska po 15 dosyć obszernych wiaodmosciach an tinderze odmowila mi podania instagrama, które póxniej sam
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: warsztaty kosztowały niecałe 100zl miesięcznie, była grupa ok 40 osób 18+ i bardzo różne osoby, większość to były dziewczyny. Przynajmniej 4 pary powstały na tych warsztatach o których wiem, gdzie moja to dopiero 2 lata po poznaniu się tam, po wtedy oboje byliśmy w innych związkach xd
  • Odpowiedz