Wpis z mikrobloga

Oto zdjęcia zabójcy dzieci w Southport, islamisty z rwandyjskimi korzeniami Axela Rudakubana (wpis).

Wiecie, że lewactwo celowo użyło zdjęć mordercy sprzed 10 lat żeby bezczelnie przedstawić go jako zagubionego dzieciaka i ostudzić wzburzone społeczeństwo? Manipulować i sprawiać, że ludzie będą się źle czuli nienawidząc małe dziecko, które było małe 10 lat temu? Obrzydliwe.

#uk #bekazlewactwa #imigranci
WielkiNos - Oto zdjęcia zabójcy dzieci w Southport, islamisty z rwandyjskimi korzenia...

źródło: temp_file7865864658372413516

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adifeek: Wiedzialem ze zaraz sie okaze ze to nie byla prawdziwa prawica :D

Jezeli robienie dobrze korporacjom kosztem spoleczenstwa, utrzymywanie tak niskich podatkow jak mogli i obcinanie socjalu w programach austerity, no i odwolywanie sie do tradycji historycznych nie robi z nich prawakow to juz nie wiem kogo wy uwazacie za prawice
  • Odpowiedz
@empee: nie wiem kim wg ciebie są "wy", ale prawda jest taka, że w systemach dwupartyjnych podział na lewice i prawicę się zatarł.
Jak się zastanowisz czym się różnią np. programy Demokratów i Republikanów w USA, to różni je dosłownie kilka spraw i to w większości realnie mało ważnych, ale mających duży pogłos w społeczeństwie. Zobacz, że poza brexitem, z którego ówczesny rząd chciał się wywinąć, nie było drastycznych zmian
  • Odpowiedz
@Lwke: brawo typie, próbujesz ze mnie zrobić prawaka, choć nich nigdy nie głosowałem. Ale nie przejmuj się, na Lewicę też nie będę :)
  • Odpowiedz
Jak się zastanowisz czym się różnią np. programy Demokratów i Republikanów w USA


W sprawach wewnetrznych roznia sie bardzo. Wiec nie wiem do czego pijesz.

Zobacz, że poza brexitem, z którego ówczesny rząd chciał się wywinąć, nie było drastycznych zmian w polityce.


@
  • Odpowiedz
@WielkiNos czy na pewno koleś był muzułmanem a wydarzenie było na tle religijnym?
Bo tak średnio się to klei biorąc pod uwagę że Rwanda jest bardziej chrześcijańskim krajem od Polski xd

Z tego co widzę to są to jego jedyne zdjęcia dostępne w sieci. A przecież nie musiał prowadzić życia w social mediach xd
ShineLow - @WielkiNos czy na pewno koleś był muzułmanem a wydarzenie było na tle reli...

źródło: temp_file4164731555908243358

Pobierz
  • Odpowiedz
@szpongiel: Ale że co w drugą stronę? Brytyjscy kibole postanowili #!$%@?ć miasteczko i lokalny meczet w mieście, w którym doszło do tej zbrodni, przy czym nie wiadomo w ogóle, czy ten chłopak to był muzułmanin. Jedyne co wiadomo, że jego rodzice przybyli z chrześcijańskiej Rwandy
  • Odpowiedz
@Adifeek: Tylko dzieci, ktore nie rozumieja czym jest prawica lub lewica moglyby uzywac takiego argumentu.

@empee: Tylko populiści, którzy nie potrafią dyskutować użyliby takiego pseudoretorycznego języka. :)
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

nie, zostało to już wcześniej ustalone i przy niczym się nie upierałam po prostu nie dało się już edytować posta, a reszta treści się zgadzała.

>z tego co sprawdzałem to jednak jest chrześcijańskim ekstremistą

ok. Ja tego jeszcze nie sprawdzałam.


Czyli po kolei; najpierw dodałeś post, w którym podałeś niepotwierdzoną informację, po czym teraz uczyniłeś to ponownie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Davidozz dokładnie. Historia nie była jeszcze znana, więc zainspirowałam te szczegóły najpopularniejszymi ówcześnie wpisami z twittera. Nie było to dla moich wpisów aż tak istotne, bo pierwszy był o postach islamisty, który się cieszył z tej zbrodni, a ten jest o użyciu zdjęć mordercy nie aktualnych tylko z czasów dzieciństwa.
  • Odpowiedz
@Adifeek: No sorry, jezeli wystawienie na premiera kobiety jest dla ciebie swiadectwem lewackosci ugrupowania politycznego to jak najbardziej masz dziecinne podejscie do polityki. A jezeli swiadczy o nim wystawienie Hindusa na premiera to lapiesz sie na najtansze populistyczne numery dla niewyedukowanej czesci spoleczenstwa.

Plus brak jakichkolwiek arguemtnow na inne tematy o ktorych wpomnialem, mysle ze tu zakonczymy dyskusje.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

nieświadomie, po prostu nie było tych danych wtedy jak o tym pisałam.


Czyli teraz są potwierdzone dane, że to był islamista z chrześcijańskiej rodziny z Rwandy?
  • Odpowiedz