Wpis z mikrobloga

Oto zdjęcia zabójcy dzieci w Southport, islamisty z rwandyjskimi korzeniami Axela Rudakubana (wpis).

Wiecie, że lewactwo celowo użyło zdjęć mordercy sprzed 10 lat żeby bezczelnie przedstawić go jako zagubionego dzieciaka i ostudzić wzburzone społeczeństwo? Manipulować i sprawiać, że ludzie będą się źle czuli nienawidząc małe dziecko, które było małe 10 lat temu? Obrzydliwe.

#uk #bekazlewactwa #imigranci
WielkiNos - Oto zdjęcia zabójcy dzieci w Southport, islamisty z rwandyjskimi korzenia...

źródło: temp_file7865864658372413516

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewactwo rozpierdzieli każde społeczeństwo.


@WielkiNos: wspólnie z prawactwem. U nas na przykład prawusy z PiSu i konfederacji naściągały nam tu masowo niesprawdzonych ludzi z Afryki i zażarcie bronią narracji, że tacy imigranci to są legalni i bezpieczni, bo za łapówki kupili pozwolenie na wjazd, ale za to nikt ich dokładnie nie sprawdził
  • Odpowiedz
ostudzić wzburzone społeczeństwo? Manipulować i sprawiać, że ludzie będą się źle czuli nienawidząc małe dziecko, które było małe 10 lat temu? Obrzydliwe.


@WielkiNos: zawsze mnie to "smieszy", że w 2024r są jeszcze ameby dające się manipulować prostym chwytom pismaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam nigdy nie podchodziłem emocjonalnie do zadnych newsów, co najwyżej popcorn sobie zjem wczytując się w wojenki pseudo internetowych ekspertów i tyle.
  • Odpowiedz
znalazłam


@WielkiNos: Jest gdzieś jakieś oficjalne potwierdzenie, że to on na tych zdjęciach? AF Post chyba usunęło ten wpis z twojego screena.
Google jedynie wypluwa jakieś gówno-tweety randomów. Normalnych artykułów z tym zdjęciem nawet na prawicowych nie widzę. Szukanie za pomocą google grafika odsyła jedynie do paru losowych tweetów i pokazało mi nawet IShoowSpeeda xD
  • Odpowiedz