Wpis z mikrobloga

Oto zdjęcia zabójcy dzieci w Southport, islamisty z rwandyjskimi korzeniami Axela Rudakubana (wpis).

Wiecie, że lewactwo celowo użyło zdjęć mordercy sprzed 10 lat żeby bezczelnie przedstawić go jako zagubionego dzieciaka i ostudzić wzburzone społeczeństwo? Manipulować i sprawiać, że ludzie będą się źle czuli nienawidząc małe dziecko, które było małe 10 lat temu? Obrzydliwe.

#uk #bekazlewactwa #imigranci
WielkiNos - Oto zdjęcia zabójcy dzieci w Southport, islamisty z rwandyjskimi korzenia...

źródło: temp_file7865864658372413516

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 347
@WielkiNos a mogli z kołyski wrzucić

Ale dobrze że angole robią w końcu inbe. Trzeba przypomnieć naszym gosciom że biali ludzie są mili do czasu aż przestają tacy być
  • Odpowiedz
  • 240
Ale dobrze że angole robią w końcu inbe.


@t2000 teraz to już za późno. Nie wiem czy czytałeś komentarze, ale lewacy to potępiają. Lewactwo rozpierdzieli każde społeczeństwo.
  • Odpowiedz
Skąd przekonanie o islamiźmie?


@y0da: No własnie, szczególnie jeśli ma pochodzenie rwandyjskie, gdzie muzłumanie stanowią tylko kilka procent ludności. Oczywiście mógł pochodzić z tych kilku procent, albo nawrócić się później, ale też nie jestem przekonany o jego religii. Już pomijając imię i nazwisko, które nie brzmi muzułmańsko.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: To jednak nie przypłynął na łódce, jak wcześniej się upierałaś, cytując ruskie fejki? Jesteś kłamcą i manipulatorem. Szerzysz dezinformację i żerujesz na tragedii dzieci w celu wzniecenia oburzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@pa6lo nie, zostało to już wcześniej ustalone i przy niczym się nie upierałam po prostu nie dało się już edytować posta, a reszta treści się zgadzała.



z tego co sprawdzałem to jednak jest chrześcijańskim ekstremistą


@stjimmy ok. Ja tego jeszcze nie sprawdzałam.
  • Odpowiedz
@WielkiNos a tego zdjęcia nie używają dlatego, że to jedyne potwierdzone zdjęcie mordercy i bardziej aktualnych nie ma? Patrzyłem przed chwilą na SkyNews i też tylko to zdjęcie jest, ewentualnie rysunki z sądu, gdzie ma afro na głowie.
  • Odpowiedz
  • 5
@intheflesh tak bo wg. prawa w ogóle nie powinno się go moc identyfikować ma poniżej 18lat. Jednak kończy je w następnym tygodniu więc sąd zezwolił. Przy okazji dla dobra społecznego. Innych zdjęć nie ma - bo to autysta.

  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wam juz sie na mozg rzucilo z tym lewactwem.

Wiem ze trudno zeby do was dotarlo bo wiadomo, dla prawakow jezeli fakty sa przeciwko nim to tym gorzej dla faktow (albo to bie byla prawdziwa prawica xd) ale w UK od 12 lat rzadzili konserwatysci, ktorzy doprowadzili do wyprowadzenia UK z UE przez co mogli wstrzymac imigracje europejczykow a rozpoczac intensywna imigracje z Pakistanu, Indii, Nigerii, itd Commonwealthu.
empee - @WielkiNos: Wam juz sie na mozg rzucilo z tym lewactwem. 

Wiem ze trudno zeb...

źródło: ab2f2917cc9bf07532eccaf26fe3e754d057f422a4e5fb5609afa6d2f017495e

Pobierz
  • Odpowiedz
dobrze że angole robią w końcu inbe.


@t2000: Angole owszem, ale nowy (jeszcze bardziej) lewacki rząd ciśnie w drugą stronę

Komunistyczny premier GB, Keir Starmer właśnie wygłosił przemówienie, w którym nazwał oburzonych morderstwem trzech małych dziewczynek dokonanym przez Axela Muganwę Rudakubanę „łobuzami” i przyznał policji większe uprawnienia do zapobiegania protestom, wprowadzając w tym celu technologię rozpoznawania twarzy🤦
  • Odpowiedz